Blikajuci displej autoradia navi 900

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

drobcek28
Příspěvky: 5
Registrován: 15 čer 2021, 13:57

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od drobcek28 »

Caute,

nema niekto u seba este samotny stary display? ak ano,mozete ho rozobrat a poslat sem fotku samotneho displeju?

Tiez ma caka vymena, len hladam ci sa to neda kupit aj niekde blizsie nez v cine. LCD sa predavaju na kazdom rohu
Astra K 2016
Reklama
 

palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od palah »

Objednával niekto celé nové radio z číny aj s tlačidlami NAVY 900? Začal mi zhasínať displej ( ztmavne, ostane tak na šedo podsvietený, rádio hraje a idú aj tlačidlá pod rádiom ovládať ale po chvíli displej ostane úplne čierny a to už prestane aj rádio hrať a aj tlačidlá pod rádiom sú nefunkčné). Našiel som cely komplet radio aj s tlačidlami, len v komentoch píšu, že tlačidlá nepasú na rok výroby 2016 alebo že radio nepasuje na európske modely. Má v tom niekto prehlad a vedel by poradiť. Každopádne mne displej nepreblikuju ( len zhasína) ako som tu postrehol na videu a vždy po naštartovaní chvílu normalne radio funguje(aj displej) preto uvažujem o kompletnej výmene…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od palah »

deusmeus píše: 16 říj 2021, 23:38 Problem s navi 900 display cierny.. nic nevidno.. dotyk ide ked nahodne "naslepo" nieco stlacím tak prepne. Teda "tma" - To isté co uzivatel "Colbricon".
Mne Pomohlo vybratie poistky c.37 tym sa to resetne ide to par dni alebo hodin a potom znova tma..niekedy samo naskoci po vypnutí klúca..teraz ide 2dni OK.. uvidime dokedy.. skor sa to asi bude len zhorsovat.. uvidime..resp..neuvidime ked bude zas tma na displayi ;)
z toho vsetkeho je asi jasne ze display je ok..a teda bude chyba v elektronike co je na displayi..len kedze nevieme ktora malickost..tak asi cely display kupit aki vacsina z vas.. bude nutne..
Mate pripadne ine skusenosti? Ako dopadol uzivatel Colbricon? Vdaka
Ahoj, ako si dopadol s navi 900, vieš kde bola nakoniec chyba? Ja mam podobný problém ale dnes sme skúšali druhý celý nový panel rádia a robilo to aj na novom paneli. Je možné že by odišla celá jednotka rádia, menil to už niekto?
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
OnMi
Příspěvky: 463
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od OnMi »

Za zamrznutim a zcernanim displaye 900ky muze byt i vadny HMI modul. Takze pokud vymena displaye nepomohla, bude to asi vadny HMI modul.

https://www.astrakforums.co.uk/threads/ ... post-83950
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od palah »

OnMi píše: 16 zář 2022, 08:36 Za zamrznutim a zcernanim displaye 900ky muze byt i vadny HMI modul. Takze pokud vymena displaye nepomohla, bude to asi vadny HMI modul.

https://www.astrakforums.co.uk/threads/ ... post-83950
Prečítal som si celé vlákno a áno mohol by to byť môj prípad. Vie niekto poradit kto sa vyzná hmi moduloch a opravit ho, poprípade sa na to pozrieť? HMI modul je tá čierna skrinka na fotke? Vieme kde sa presne nachádza HMI modul a jednotka rádia? Ďakujem
Přílohy
OPEL-ASTRA-K-V-RADIO-WYSWIETLACZ-MODUL-WIFI.jpeg
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
nulda
Příspěvky: 72
Registrován: 30 srp 2018, 08:41

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od nulda »

Ani jedno není HMI modul. To černé vypadá na OnStar modul. HMI modul je za budíkama. A ani ten displej není navi900.
Opel Astra ST 1.4 92KW Innovation
OnMi
Příspěvky: 463
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od OnMi »

HMI modul predprogramovany pro dane VIN lze sehnat treba zde:

https://insipro.pl/en/produkt/hmi25-hmi20-module/
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od palah »

Ahoj tak môj problém je na 95% HMI 2.5 MODUL ( ešte čakam na presne info od mechanika po jeho naštudovaní chybových hlasení). Kupoval niekto HMI 2.5 MODUL od tohto poláka, či repasoval váš HMI 2.5 MODUL, ako ste boli spokojný?
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Majo
Příspěvky: 73
Registrován: 21 říj 2017, 13:50

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Majo »

Ahojte, pridavam aj moju skusenost, tiez mi zhasol display, na dotyk reagoval, akurat tmava obrazovka. Obcas farebne ciary cez display, inak nefunkcny.
Opel na Panonskej v BA mi povedal ze novy diel 2000Eur ... cista zlodejina

Objednany novy display z Chiny, vymenene, funguje! Cena pod 100Eur ...

Ja som bral konkretne tento, prisiel aj s toolom na odnatie plastov a dorucenie bolo.17 dni:

https://t.ly/3IilY

Vo vymene mi pomohli videa na YT:

https://youtu.be/AdT9X9ND9VA?si=eAFpJ8dJeWxeb8Oq

https://youtu.be/LG_XwfpyU5s?si=X9vkhYgleu9Zr8rK

OnMi píše: 28 srp 2020, 22:36 Jen ping back pro nekoho kdo to bude jiste v budoucnu resit. Reseni je presne takove jake jsem psal o nekolik postu vyse.
Opravdu staci koupit jen samotny LCD panel displaye a prehodit. Aktualni cena na ali je do 50USD vcetne dopravy.

Kod displaye LQ080Y5DZ10

See: 8Inch LCD display LQ080Y5DZ10 screen for Opel Car DVD GPS navigation auto

OnMi
Astra K ST 1.6T benzin, Dynamic
apache2004
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2024, 16:10

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od apache2004 »

Ahojte, tiez mi blikal display navi900, kupil som na Ali novy aj s dotykom, vymenil som to, je to ozaj jednoduche, ale po 2 dnoch prevadzky mi novy display zhasol. Dotyk reaguje, ale mam blackscreen.
Tak neviem, ci som chytil vadny kus z Ciny, alebo mam chybu niekde inde.
Vratil som povodny blikajuci display, ono to blikanie casom prestane, tak nech aspon akotak fungujem.
Neviem, ci skusim este iny display z Ali, alebo sa necham osklbat v autorizaku.
Este ma napadla taka tuningova vec, videl som ze to niektori menia za velky display s androidom, pricom to vedia napojit, aby aj zadna kamera isla, ale je to cele na androide, v podstate ako taky tablet.
Co si o tom myslite?
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“