kupa signuma... potrebujem info

Moderátor: Moderátoři

czbird
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2010, 17:30

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od czbird »

No a jakou vlastni zkusenost s tim napinakem teda mas?
Jaka to je konstrukcni vada - jak se projevuje, mas nejake odkazy? Opravdu k tomu nemohu nic konkretniho najit.
Diky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lubaan
Příspěvky: 254
Registrován: 10 črc 2009, 17:52
Bydliště: okres Klatovy

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od lubaan »

Insignia B ST 2,0CDTI 125kW 2019
Zafira B 1,8i 103kW 2008
Peugeot 307 1,6HDI 80kW 2005
Vectra C Caravan Sport 1,9CDTI 110kW 2005
Bylo:
Astra F Caravan 1,7TD 50kW 1997
Omega A Limousine 2,0i 85kW 1986
Škoda 105M 1986
czbird
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2010, 17:30

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od czbird »

Diky za info, snad me toto tedy mine.
Rozvody dnes vymeneny (16.500,-). Pry to bylo na posledni chvili (vsechny vodici listy popraskane a upadane) a vsichni se divili, ze se to jeste nepotkalo :shock:
Auto se chova "jako nove" - klidny, tichy beh, bez vibraci, bez chrasteni, tak doufam, ze to vydrzi... a ze to vyresi i to zrani oleje, jak bylo psano v tom druhem threadu.
Uživatelský avatar
cejkin
Příspěvky: 50
Registrován: 19 lis 2009, 07:27
Bydliště: Praha

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od cejkin »

ahoj, díky lubaanovi za odkaz ... jen ještě doplním tu spotřebu oleje ... momentálně mám najeto 93.000 a od výměny napínáku jsem dolil 0,7 l oleje , jestli se nepletu, měnil jsem v 74t, takže je na nich najeto 19.000 ... teď mě napadá, že bych možná mohl dát nový olej :) a nečekat až si auto řekne samo ... pro info GM má teď nový typ http://www.zraly.cz/opel-nahradni-dily/oleje-opel.html
Opel Signum 2.2 Direct , 114 kW , r.v. 2004 - prodáno
artemio
Příspěvky: 7
Registrován: 24 úno 2010, 21:26

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od artemio »

zdravím mám 3.0 CDTi ve vectře a můžu říct, že na ten motor se dá hodně rychle zvyknout, je to příjemný a docela rychlý tahoun. koupil jsem ji 2 roky starou měla najeto 100 tis,rok jsem ji daval docela do těla, luxus výbava, ale po najetí cca 30 tis. se ozval první problém, a to že motor nechtěl startovat. vždycky naskočil a po zahřátí byl uplně v normálu. Vyměnili na čerpadle 2 nějaké ventyly nechal jsem udělat zrovna rozvody a 40 tis kč!! Závěr: s ostřejší jízdou budu opatrnější. Spotřeba do 8l a to po dálnici jezdím 150. (dá se dostat do 7 l když budeš jezdit 130) Jsem přesvědčen, že když ten motor budeš šetřit vydrží, ale každodení honění na dálnici a neustálá akcelerace ti zhuntuje každý motor ať už máš auto jaký chceš.
Uživatelský avatar
Colbricon
Příspěvky: 80
Registrován: 03 úno 2011, 12:31
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od Colbricon »

Ahoj

Se Signumem ti mohu dát pár informací. Sám jsem si jednoho pořídil. Sice v trochu jiné motorizaci, ale jinak ti snad poslouží tahle recenze. Pro další dotazy SZ.
Sepp

Opel Signum 1,9 CDTi Sport / 110 kW
http://moje.auto.cz/--Sepp--/opel-signum.html

Opel Astra K ST Innovation 1,4 / 110 kW
https://photos.app.goo.gl/o3w53Hgg9WA6c84KA
davyt
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2013, 12:08

Re: kupa signuma... potrebujem info

Příspěvek od davyt »

Ahojte,
dosluhuje mi druhé auto v rodině. Díval jsem se, do čeho jít a dost se mi líbí Signum z posledních ročníků výroby. Jelikož s ním najedem cca 10 tis km/rok, z čehož asi 50% po městě (samé cmrndačky a startování po pár kilometrech) , chtěl bych atmosféru benzín. Líbila by se mi 1,8 se 103kW. Má ten motor nějakou potíž nebo něco, na co si dát při koupi tohoto auta pozor?
Díky
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme VECTRU C + SIGNUM“