Organizace kufru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
brycedoe
Příspěvky: 58
Registrován: 16 úno 2017, 18:48

Organizace kufru

Příspěvek od brycedoe »

Ahoj,

neřešil jste někdo organizaci kufru ST, jinak než originál flexadaptéry? jde mi o nějaké háčky, případně přepažení. Zatím mám sítě na podlahu a nalepovací kapsy (suchý zip) na zadní sedadla nebo bočnice, ale bežné věci jako nákup tam hodně lítá
Reklama
 

palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Organizace kufru

Příspěvek od palah »

brycedoe píše:Ahoj,

neřešil jste někdo organizaci kufru ST, jinak než originál flexadaptéry? jde mi o nějaké háčky, případně přepažení. Zatím mám sítě na podlahu a nalepovací kapsy (suchý zip) na zadní sedadla nebo bočnice, ale bežné věci jako nákup tam hodně lítá
Neviem či bez flex organizeru vyriešiš pevné háčky, skore myslím nie…. Jedine samorezky do čalúnenia a až do plechu asi :D :D :D asi ta odraduje cena a nedivím sa, je to predražené ale ja som išiel do toho…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Organizace kufru

Příspěvek od Mike »

Já o tom také přemýšlel, ten originál od oplu je opravdu nesmyslně drahý...

Vyřešil jsem to následovně:

1) Na drobnosti přepravka, která je fixovaná suchým zipem k podlaze, mám jí až na zadní straně sedadel,
lze ji složit a hodit pod mezipodlahu
(https://www.doopla.cz/dily/organizer-na ... -2135.html)
2) 2x kapsa z ebay na suchý zip - á 100 Kč
3) fixační síť na podlahu z ebay za 250 Kč - zacvakne se do kovových poutek na boku kufru, udrží nákup, umyvadlo, apod...

Tohle mě zcela dostačuje a o ničem dalším už ani neuvažuji... :geek:
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Organizace kufru

Příspěvek od Joska »

Souhlasim, systém je drahý, já tam ty háčky mám, nejsou špatné, jen si na ne nemůžu zvyknout, že tam jsou, jinak dělící síť není špatná, zatím jsem ji moc nevyužil (myslím v kufru, ne tu dělící)
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Příspěvek od Max »

Nieje to až také drahé keď to človek dá pri objednávaní auta. Potom je to riadna pálka. Ja som dal celú sadu a som spokojný

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Uživatelský avatar
pavel_k
Příspěvky: 109
Registrován: 06 pro 2016, 09:05
Bydliště: Sokolovská uhelná pánev

Re: Organizace kufru

Příspěvek od pavel_k »

Malý příspěvek pro majitele hatchbacků.
Jelikož jsem připlatil za dojezdovou rezervu, je kufr poměrně mělký. Jednou či dvakrát do roka potřebuji pár litrů v kufru na víc. Abych se přiblížil objemu, který jsem měl u Focusu II i s rezervou, udělal jsem si druhou podlahu s vyjmutou rezervou.
Materiál: překližka 12mm z vlastních zásob, potahový koberec z autohifi obchodu "Sinus Live LT black", izolační rouno ca 15mm k odhlučnění (ze staré válendy :P ), lepidlo Soudal Mont Fix, kousek polystyrenu, já použil typ pro perimetr, protože je pevný a hlavně jsem ho měl. Potahový koberec se mi jeví vcelku tenký, uvidíme, jaká bude životnost. S montážním lepidlem se dělá líp, než s chemoprenem, který je často zmiňován ve spojení s potahovým kobercem. Sice trvá několik hodin, než vytvrdne, ale velmi dobře se aplikuje.
Ty červený plechy, který jsou v kufru vidět, jsem chtěl taky polepit tím kobercem, ale desku jsem uděl moc velkou a ten koberec se tam už nevejde. :(, ale vzhledem k četnosti využití... No a musel jsem koupit náplň pro lepicí sadu, ale to je otázka do 300 Kč (kompresůrek mám již delší dobu).
Přílohy
P1050474.JPG
P1050472.JPG
P1050468.JPG
Astra K 1,4T 92kW Innovation 05/2016
Max
Příspěvky: 220
Registrován: 12 říj 2016, 18:16

Re: Organizace kufru

Příspěvek od Max »

pekna praca
Opel Astra K ST 1,4 Innovation + nejake tie drobnosti :)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“