OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Moderátor: Moderátoři

Honzaaa
Příspěvky: 1
Registrován: 14 zář 2011, 21:14

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2010 EDITION

Příspěvek od Honzaaa »

zdravím, zkoušel někdo tuto českou verzi na čínském OP-COM? http://www.uloz.to/7591797/op-com-cz-090328-zip
dle mě by měla fungovat
Reklama
 

nunak007
Příspěvky: 9
Registrován: 08 bře 2011, 18:10

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2010 EDITION

Příspěvek od nunak007 »

Zdravím.
Používám op-com china clon a mam takovy problem.Snad mi nekdo poradi.Kabel pripojim k autu a kdyz dam automaticky nacist vozidlo tak se to proste nespoji.vozidlo zadam rucne a jdou mi vycist treba Airbagy central tempomat a vetsina vnitrniho vybaveni.Ale co te tyce motoru tak ten mi nejde nacist vubec.Proste se nic nestane.Netusite nekdo co to muze delat?Kabel jsem nekolikrat prehral(momentalne mam verzi kabelu 1.39 a OP COM chna clon 2010).Op comu jsem si stahl taky nekolik verzi a dela to porad to stejny.VEBE X20DTH RV.2000 DÍK.
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2010 EDITION

Příspěvek od megabeda »

Ahoj, jenom pro informaci. Konečně něco nového v oblasti SW pro opcom!! Narazil jsem na internetu na novou verzi opcomu z roku 2012, konkrétně v. 120309a

Link nedávám záměrně, ale lze najít googlem (opcom 120309a ) .

Po jejím odzkoušení na čínském clonu, mě příjemně překvapila. Po upgrade FW na nejnovější verzi tuším 1.45 funguje bez problémů, použití starší verze je zachováno a je možnost jejího paralelního používání.
Podmínkou je spouštět s administrátorským oprávněním.

Oproti verzi 2010 umí o hodně víc, pro Vectru C je to diagnostika jednotky AHS tedy nezávislého topení, CDC - tlumení a dále programování variabilní konfigurace většiny modulů včetně BCM, PDM, DDM, které v dřívějších verzích chyběly aj..............
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 39
Registrován: 13 led 2010, 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2010 EDITION

Příspěvek od swabel »

Tak už je to aj tu :)
INSIGNIA ST A20DTH AT 200PS COSMO, VECTRA C CARAVAN COSMO+, Z19DTH, AT,
OPEL-SHOP.SK, Diagnostika GM MDI, aktivácia pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421915850900
geoergy04
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2014, 12:10

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od geoergy04 »

Zdravím,
mám Opel Astra H 11/2011 a chcel by som si zaobstarať OP-COM clon, problem je ale v tom ze vsetky clony su do roku 2010, ak si ho kúpim a aktualiziujem na 120309a budem ho vedieť využívať?

Mám taký problém že od výmeny baterky mi svieťi ABS, ASR, stále mi svieti kontrolka výhrevu zadného okna ale nehreje, nedajú sa zapnúť ani predné ani zadné hmlovky, a ani výhrev sedačiek.

Ďakujem
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od m.artty »

Tak jsem si chtěl zase zprovoznit OPCOM, stáhl jsem si ten nový software, rozbalil, naistaloval ovladač co u toho je a píše mi to, že mám připojit kabel do USB nebo nainstalovat ovladač.... na krabičce svítí červená dioda. Ať dělám co dělám, dál se nedostanu....

Co s tím? Nějaký nápad?

Předem děkuji za reakce.
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
KARBURAToR
Příspěvky: 29
Registrován: 26 kvě 2014, 12:14
Bydliště: Opava

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od KARBURAToR »

Mám úplně stejný problém... FW mám 1.45, ale zkoušel jsem i starší - bez úspěchu.
A se starým softem (8/2010) mi to hlásí toto:

Obrázek
Astra F Caravan rv97 X20XEV + LPG
Uživatelský avatar
petrpanco
Příspěvky: 215
Registrován: 10 srp 2011, 18:10
Bydliště: novy jicin

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od petrpanco »

hoj
mam dotaz na tuto diagnostiku nejake nazory na ni??? diky pančo

http://aukro.cz/diagnostika-op-com-pro- ... 42237.html
uceny z nebe nespadl
KARBURAToR
Příspěvky: 29
Registrován: 26 kvě 2014, 12:14
Bydliště: Opava

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od KARBURAToR »

Týpek to z ebay objedná za 350Kč na tvou adresu a zbytek mu jde do kapsy... radši si to objednej z ebay sám, a chyby si přeložíš z angličtiny např. pomocí google translatoru...

Jinak už mi to asi funguje s tím softem z roku 2010... ale auto má přítelkyně, tak to zkusím, až přijede domů.
Ten nejnovější soft pořád hlásí chybějící obladače :roll:
Astra F Caravan rv97 X20XEV + LPG
Miky214
Příspěvky: 23
Registrován: 20 pro 2009, 11:59

Re: OPCOM - nový software CHINA-CLONE 2012 EDITION

Příspěvek od Miky214 »

Ahoj, chci na VC 2,2 DTi diagnostiku, ale je podle me blbost jet do autor. servisu kdyz za min nez jedno napichnuti si muzu poridit vlastni diag. Auto mi zlobi a tohle se mi jevi jako nejrozumnejsi varianta. Kterou moznost by jste mi doporucili?

http://aukro.cz/opel-diagnostika-op-com ... 16700.html
http://aukro.cz/diagnostika-op-com-pro- ... 79598.html
http://aukro.cz/diagnostika-opel-op-com ... 28177.html

Stoji to par korun, dostanu se vsude jako s origo diagnostikou? Diky moc za reakce
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“