Astra J - co vyjede nasněhu + jaký je systém LPG

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra J, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Odpovědět
jp1
Příspěvky: 11
Registrován: 28 čer 2015, 20:44
Bydliště: Karlov Vary

Astra J - co vyjede nasněhu + jaký je systém LPG

Příspěvek od jp1 »

Zajímalo by mě jak dobrá je Astra J v zimě v horách apod., jestli její elektrické systémy (protikluz atd) fungují výborně, nebo jestli má nějakým způsobem aktivní dif. Hlavně motorizace 1,4T. Dál by mě zajímalo, jaký systém LPG Opel montoval už z výroby do Astry a jak je tedy na tom s pozdějším servisem. Snad jsem to napsal dostatečně srozumitelně.....
Reklama
 

Uživatelský avatar
R@dek
Příspěvky: 135
Registrován: 09 dub 2020, 08:02

Re: Astra J - co vyjede nasněhu + jaký je systém LPG

Příspěvek od R@dek »

Mám Astru 1,4 T a na jízdní vlastnosti v zimně si nestěžuji. Jezdím pravidelně do hor, nestalo se mi, že bych někam nevyjel. V Rakousku v Alpách i tady v ČR na horách. Ono je to hlavně o odpovídajících zimních pneumatikách a mezičlánkem mezi volantem a pedálama. Různé elektronické asistenční prvky snad raky pracují spolehlivě.
Opel Astra J 1,4 turbo 103kW/140k notchback-SEDAN - drive - 2015
jp1
Příspěvky: 11
Registrován: 28 čer 2015, 20:44
Bydliště: Karlov Vary

Re: Astra J - co vyjede nasněhu + jaký je systém LPG

Příspěvek od jp1 »

díky za odpověd, moje současná Astra G nemá žádnou elektroniku, takže jak jsi psal, vše záleží na zimních pneu a řidiči, což má své limity třeba při výjezdu prudkého svahu. Když jsem měl Ford Mondeo, ten měl plno elektrických pomocníků a ten toho vyjel o hodně víc a rozjel se i do kopce, kde jsem to vůbec nečekal a to bych potřeboval u tý Astry J také :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru J“