Oprava odřeného laku

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Oprava odřeného laku

Příspěvek od morgoth »

Nedávno se mi povedlo při parkování vzít dveřmi o sloup a přišlo mi, že by se i ostatním mohly hodit zkušenosti s opravou. Vypadalo to takhle:

Obrázek
Obrázek

Na těch fotkách to není moc vidět, ale před tou černou skvrnou byly poměrně hluboké rýhy v laku. Na netu jsem si našel opravnu co měla slušné hodnocení a zavezl jsem to tam. Byl to takovej garážník, koukal na to a řekl že to rozleštit nepůjde, ale dal mi kontakt na http://www.ssrczech.eu/

Doufám že to nebude znít jako nějaké reklama, ale byl jsem velmi spokojen s profi přístupem p. Hačeckého. Zavolal jsem tam, ukázal auto a objednal se za týden na opravu (což bylo dneska). Výsledek je parádní:

Obrázek
Obrázek

Pokud by jste se dívali hodně z blízka, tak v místě kde jsem trefil ty dveře tak je lehce vidět zbytek barvy ze sloupu, která se dostala do laku (takové jemné černé prasklinky), ale jinak na pohled vůbec nic poznat není. Trvalo to cca. 2 hodiny a oprava vyšla na 1000 Kč, pokud by se někomu z Vás stalo něco podobného, tak rozhodně doporučuji zajet sem.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Reklama
 

jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: Oprava odřeného laku

Příspěvek od jozuo »

Tak moja Astra už vyzerá katastrofálne, pôjde sa lakovať predný nárazník, oba blatníky, kapota, zadný nárazník, oba prahy..všetko obyté od kamienkov až na kov...lak je strašne slabý. Nárazník mi nejaký dobrák oškrel na parkovisku...
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Oprava odřeného laku

Příspěvek od sladas opc »

Souhlasim s tim ze lakovani katastrofa.. Ja mam najeto cca 18tisic km.. Domlacena kapota, spodky blatniku a mirne prahy.. O auto maximalne pecuji, snazim se i jezdit mimo prasne cesty,ani i tesne za autama a stejne je dpmlacena..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“