Anténa - kryt "ploutev"

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od eltuto »

Ahoj,

nevím od jaký verze se dávají takový ty pěkný antény se vzhledem ploutve, nicméně bych taky takovou chtěl. Koukal jsem na net a na většinu aut se dají koupit takové krytky, které se jednoduše nalepí na tu stávající, kterou tím zakryjí. Viz:

Kód: Vybrat vše

https://www.aliexpress.com/item/Car-Shark-Fin-Antenna-With-blank-radio-signal-For-KIA-Forte-Carens-Rondo-Picanto-Rio-Ceed/32280555849.html
Problém je v tom, že tady ta anténa je strašně velká. Nezkoušel to někdo nějak řešit?
Dík za jakékoliv info ;)
Astra 2017, 1.0 T Smile
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od XMira »

Co jsem tak slyšel, tak v tý bouli je ještě anténa od GSM...
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od jardaastra »

Oni ví proč dávají tak dlouhou anténu. Koupil sem tuto kratší, ale zhorší ti to příjem stanic.
https://www.ahifi.cz/antenni-prut-am-fm-295520e.html
pepelos
Příspěvky: 34
Registrován: 11 črc 2017, 20:57

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od pepelos »

... tohle jsem měl u své bývalé C3. Sice to vypadalo líp, ale chrastilo tam jak u moře :D
ASTRA K 1.4T 92kW bílá GAZ ST
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od Eisy »

Keby to bol orig. opel vyrobok, tak by povedali, ze je to vlastnost :)
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od eltuto »

Jo, taky jsem se někde na UK foru dočetl, že je tam gsm přijímač nebo co... No je to škoda, protože ta ploutev se mi fakt líbí.
Možná zkusím nějaký ten levný kryt číny a uvidíme, jestli to bude mít příjem. Problém je taky ale v tom, že tato stávající bakula je fakt hodně velká, takže ten nový kryt by musel být ještě o dost větší, aby to celé zakryl.
Astra 2017, 1.0 T Smile
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od Mike »

Doporučuji neřešit, kdysi jsem si dal na auto "žraločí" anténu. Nemělo to signál, ale co hůř, dostávala se pod to vlhkost a mezi karoserií a anténou vznikala elektrolýza a začalo to celé oxidovat a rezavět. Rozežralo lak. Byl jsem rád, že jsem to docela včas sundal, ošetřil lak a vrátil původní anténu. Anabázi se sundáváním stropnice netřeba ani zmiňovat. Co nezlobí to neřešit. Navíc ta plastová černá anténa s velkou základnou nevypadá špatně. Stačí jen počkat až budou zase antény na autech v módě :lol:
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: Anténa - kryt "ploutev"

Příspěvek od eltuto »

Máš recht, nakonec se do toho fakt vrtat nebudu. Taky mě napadlo to, že by se pak pod tím mohla držet voda a dělalo by to bordel.
Takže dík za rady všem, zůstanu u originálu ;)
Astra 2017, 1.0 T Smile
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Tuning a styling“