opel zafira 2dti

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
tomikadze
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2014, 19:30

opel zafira 2dti

Příspěvek od tomikadze »

kluci mam problém uz nevim co s tim mam zafiru a ne a ne ji vyladit na volnobeh slape jenze když ji dam do otáček houpe se motor nejede tak max 80 sviti chvili auticko a pak zhasne vymenil jsem uz cerpadlo vahu vzduchu nastavil rozvody a ne a ne nemate někdo s tim zkušenost jinak necoudi jen smrdi a smrdi
Reklama
 

Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: opel zafira 2dti

Příspěvek od m.artty »

A diagnostika byla?
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
tomikadze
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2014, 19:30

Re: opel zafira 2dti

Příspěvek od tomikadze »

ne ještě nebyla leta delam oply tak chci svou silou to udelat sam bez nejakych pocitacu tohle se mi ještě nestalo
Socka
Příspěvky: 12
Registrován: 15 lis 2015, 16:59

Re: opel zafira 2dti

Příspěvek od Socka »

Nezlob se na socku co ti tady teď napíše, ale když jsi napsal že léta děláš opely tak proč jsi si koupil Opel se snad nejhorším naftovým motorem? Kdysi jsem dovezl na kšeft Vectru B s tímto motorem a taky byly problémy, měnilo se Turbo, dělala se hlava a nakonec jsem v Praze koupil stejný motor ze Zafiry na kterou při větru spadl strom. Nechci tě strašit, ale být tebou tak bych auto "nějak" opravil a hned bych se ho zbavil- třeba v AAA!
plazivec
Příspěvky: 144
Registrován: 18 říj 2011, 21:43
Bydliště: Slavičín

Re: opel zafira 2dti

Příspěvek od plazivec »

ale zase tak hrozný to není přece...mám ji ve VB a složí mi dobře. Konkrétně X20DTH, nájezd na budících cca 300 tkm a jezdí pořád spolehlivě. Ročně najedu cca 30 tkm. Možná mám štěstí, nevím, ale všeobecně na to nadávat nemůžu. Samozřejmě, pokud to předtím měl majitel hovado, tak to je jiná...
Socka
Příspěvky: 12
Registrován: 15 lis 2015, 16:59

Re: opel zafira 2dti

Příspěvek od Socka »

Přesně tak, pokud to auto měl před tebou "majitel hovado" tak se na autě podepsal. To nepíšu o tom, že se na autě mohli střídat řidiči a každý se k tomu choval tak jako k cizímu. Nevím. Každopádně ti držím palce.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“