Nesvítí Kontrolka Airbagu Vectra 1.9 CDTi, Nouzový režim,...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dios
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2012, 15:58
Bydliště: Návsí Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Nesvítí Kontrolka Airbagu Vectra 1.9 CDTi, Nouzový režim,...

Příspěvek od Dios »

Zdravím chlapci po opuštění Astra G sedan jsem přešel na VeCe 1.9 CDTi 110kW a po cca třech týdnech mi vyskočilo auto s klíčem a ikona Airbagu na disp. v otáčkoměru. 1. Diag.: (FAST.net,) mi i po výmazu ŘJ hlásila chybu: Porucha obvodu kontrolky airbagu a něco o zážehu 1. stupně airbagu řidiče. 2. Diag: Nějaká chytrá bezdrátovka to samé. Tedy přístrojovka odeslána do p. M Štěpánka z Třince na překontrolování. Po doručení mi řekli, že kontrolka airbagu vůbec nebyla osazena LED(napájena) a Chech engine mi taky nesvítí(vůbec), ještě prý musím na odstranění závady z ŘJ. Ale před ''opravou'' mi auto spadlo do nouzáku když jsem najel do zatáčky rychle, nebo po cca 10km. Teď nouzák téměř pořád, ale když zrovna není tak výkon odhaduji tak na 80-90kW, turbo zabírá až od 2 tis. Fakt nechápu kde by mohla být chyba, ale pěkně mě to štve. Doufám, že jsem maximálně popsal vadu a děkuji za každou odpověď.
Dnes (5.11.12) po snaze vymazat chybu nezdar. akorát přibyly chyby jako je MIL a chybný snímač polohy plynu (dle mě asi jen odvozená chyba, protože auto jede a plyn funguje). Nevěděl by někdo co mohlo odejít v souvislosti s těmito chybami? popř kde bude nějaký odborník na oply v okolí Třince, Ostravy? Díky za názory.
Astra G 2.0DTi (F69) :-) Teď s ní lítá ségra
Black sedan Vectra C 110kW CDTi
Op-Com CZ
CBR 919 RR, SV650
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Vectra C + Signum“