Baterka

Moderátor: Moderátoři

Sako1400
Příspěvky: 37
Registrován: 03 říj 2010, 19:39

Baterka

Příspěvek od Sako1400 »

Caute prosim vas moze mi niekto poradit aku baterku potrebujem na Opel Signum 1.9Cdti 110kW?
Hlavne chcem aby to dobre startovalo hlavne za studena.
Reklama
 

adam09
Příspěvky: 374
Registrován: 01 led 2009, 23:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od adam09 »

čím víc Ah a startovacích ampér tím líp


hlavně se ti tam musí vejít rozměrově, jinak bych na baterce nešetřil ...šel bych např do nějaké banner
Opel Astra coupe bertone 2,2 16V
DIAGNOSTIKA OPEL Kladno,PRAHA kdyby tak SZ
Náhradní díly nové i starší na OPEL
roman1984
Příspěvky: 69
Registrován: 08 led 2010, 00:41

Re: Baterka

Příspěvek od roman1984 »

ja mam Vartu silver dynamic 85Ah pre taky isty motor ako ty a je to super http://www.chip4power.sk/?t_id=593&k_id=76&p_id=14
dufam ze bude dobre sluzit aj z nezavislym kurenim :D

na baterke sa setrit neoplati.....to je asi naj baterka teraz
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 512
Registrován: 25 lis 2008, 00:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od Fritol »

vartam moc nevěřím šel bych do bosche..
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998, ABS,4kotouč,vyhřívany el.zrcátka,centrál,origo lité kola,klima,el okna, dodělany Pal PC, modul zavíraní oken pomocí DO
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí
roman1984
Příspěvky: 69
Registrován: 08 led 2010, 00:41

Re: Baterka

Příspěvek od roman1984 »

tak mal som aj dve Bosch jednu S4 a jednu S5 tiez 85Ah nemozem povedat ani na jednu ze by bola zla...auto vzdy startovalo super aj cez naj nrazy...teraz som skusil Vartu a tiez nelutujem.....

inak este k teme aka tam vojde,vosla by aj 100Ah ale uz by sa nedal na nu pouzit ten navlek ak ho mas v aute.....ta 85Ah tam krasne sadla...tak som zobral tu..cas ukaze ci to bola dobra volba ;)
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
Uživatelský avatar
Dapos
Příspěvky: 197
Registrován: 15 dub 2011, 15:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od Dapos »

Ja tam mam snad jeste origo z roku 2003 se stitkem Opel :o :D a uz ty starty nejsou nic moc , takze budu muset asi zacit hledat.. :? mam 2.2 Dti
Radši čerpadlo u opela za 30 tis. než ukradené auto od koncernu VW.
Stevo38
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2011, 14:36
Bydliště: Trenčín

Re: Baterka

Příspěvek od Stevo38 »

pre toto auto napr. energizer premium,varta blue dynamic,varta silver dynamic ,bosch s4,bosch s5 to su vhodne baterky sice drahšie ako nejake no name ale vydržia ti určite viac. ja som menil pred tyždnom varta blue dynamic a tie točky pri štarte parada inak mal som tam ešte origo baterku 7 ročnu ale ta mala štertovací prud len 450A tato varta čo mam teraz ma 740A a to je poznať pri štarte. ;)
Opel Vectra C 1.9 CDTI 88kw caravan
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Baterka

Příspěvek od megabeda »

Original baterie od GM co je z výroby vůbec není špatná, v testu ADAC měla 2 místo http://www.adac.de/infotestrat/tests/au ... fault.aspx (je to převlečená Varta do kabátu GM) V roce 2010 ADAC test opakoval, bohužel jsou v něm i celkem, pro mě neznámé značky, ale banner tam celkem pohořel http://www.adac.de/infotestrat/tests/au ... tabid=tab1
Já jsem rozhodoval mezi Boschem a Vartou, nakonec jsem dal Vartu BLUE Dynamic 80 AH pasuje úplně přesně i do obalu, jedné co tam není je magické oko.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
piko7697
Příspěvky: 8
Registrován: 18 srp 2011, 12:58

Re: Baterka

Příspěvek od piko7697 »

čo by ste mi poradili do Zafiry 2.2, Y22DTR, niekto spomínal "čím viac Ah tým lepšie" ale čo na to alternátor ???
Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 249
Registrován: 01 lis 2008, 22:47
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od Mike.S »

piko: to není až tak pravda, pokud jezdíš převážně krátké trasy, je lepší baterka s nižší kapacitou, protože čím vyšší kapacita, tím déle se dobíjí, podle motoru co jsi napsal máš Zafiru A, 2.2 DTI, mrkni sem do tohoto vlákna http://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=11092 tam je toho o baterkách tuna ;)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
Obrázek
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Motory“