Zablokované rádio CDR500

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

Ahoj, po výměně baterie se mi na displeji rozsvítilo SAFE a rádio nejde zapnout. Když provedu úkon z návodu k odblokování rádia a to sice, že ho vypnu, podržím AS a za stálého držení zase pustím, dokud to nepípne a neobjeví se nápis CODE a potom ----, tak místo tohoto se objeví jen 7SAFE.. Znamená to, že mám ještě 7 pokusů na zadání kódu rádia? Taky jsem se dočetl, že ho musím nechat zapnuté, dokud se neodpočítá čas, který se zvyšuje s počtem špatných pokusů.. První 20sec, druhý 10min... ten můj třetí možná 60min.. Nasčítává se to při každé "jízdě" nebo to musí být zapnuté v kuse? Přijde mi nesmysl mít zapnutý zapalování 640min, na který se to zablokuje po 9 chybných zadáních...
Dík za odpověď
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Reklama
 

adam09
Příspěvky: 374
Registrován: 01 led 2009, 23:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od adam09 »

až někam pojedeš tak to nech zaplý s tim safe a uvidíš že to nebude 640min


nesčítá se to, musí to být zaplé v kuse
Opel Astra coupe bertone 2,2 16V
DIAGNOSTIKA OPEL Kladno,PRAHA kdyby tak SZ
Náhradní díly nové i starší na OPEL
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

dík moc. tak uvidím.. moc nadšenej z toho teda nejsem.. :| vypadá to, že bývalý majitel opsal z carpassu to první číslo u řádku radio, což je asi typ a to druhé za lomítkem teprve kód.. hned potom odblokuju ten zámek proti krádeži.. stejnak, kdo by to kradl.. a i kdyby, tak nějakou šikovnou diagnostikou to určitě odblokovat jde, takže co.. ;)
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Uživatelský avatar
Krtas87
Příspěvky: 20
Registrován: 22 dub 2010, 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Krtas87 »

ja menil baterku nekolikrat a nikdy to po me zadnej kod nechtelo.....neda se to nahodou nekde vypnout?
PMC!!!!
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

podle všeho se to vypnout dá.. dle návodu tím postupem, jak jsem psal výše.. (vypnout rádio, držet AS, zapnout..) pak se má objevit Silent mode ON.. Ale já se nemohu dostat ani k tomu. Uvidím zítra, jedu do Krče, tak se ukáže.
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Uživatelský avatar
Krtas87
Příspěvky: 20
Registrován: 22 dub 2010, 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Krtas87 »

kdyz uz se tu resi tohle radio. mam s nim takovej problem a netusim jak to resit. kdyz hraje radio jako tuner tak mi jedou vsechny repraky no proste klasika ale kdyz prepnu na cd tak mi jede jenom jeden reprak. uz sem zkousel kontrolovat nastaveni balancu ale vsechno se tvari byt normalni dokonce mi prijde ze mi to driv jelo normalne respektive uz si to vubec nepamatuji esli jo nebo ne. nesetkal ste se s tim nekdo. ted me jeste napada jestli se to nemohlo stat pri prevadeni pisnicek z mp3 na normalni audio stopu....naka velka ztrata kvality.
PMC!!!!
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

možná tam zkus ňáký origo cd.. možná, že sis fakt vypálil třeba jen pravý kanál.. jinak mě nenapadá, proč by rádio fungovalo a cd ne..
btw: já jsem si pořídil fm transmitter s pamětí a do něj si nahraju mp3, pak na rádiu naladim ňákou frekvenci a nemusim s sebou tahat 25CD.. kvalita jse samozřejmě horší, ale zvykl jsem si celkem rychle..
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Uživatelský avatar
godz
Příspěvky: 58
Registrován: 25 dub 2010, 20:52
Bydliště: Praha

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od godz »

tak jsem měl dnes tak 40min v kuse zapnutý zapalovaní a to pitomý SAFE nepřestalo svítit... zrušení blokování z návodu nefunguje, pokaždý se tam objeví jen 7 SAFE.. dál už nic.. a mít zapnutý zapalování nebo nastartovaný auto několik hodin mi přijde jako pěknej nesmysl.. nevíte někdo co s tím? :cry:

teď jsem někde četl, že pomohlo zamáčknutí klíčku do spínačky.. ňákej špatnej kontakt.. je to možný?
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2003
Marek32
Příspěvky: 4
Registrován: 05 lis 2009, 18:59

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Marek32 »

Mám ten stejný problém jako godz. 7 SAFE už mě tam svítí nějakou dobu. Doufám, že někdo napíše, jaké je řešení, případně jak dlouhá je ta časová prodleva.
Uživatelský avatar
Zeppelin
Příspěvky: 83
Registrován: 09 led 2010, 10:38
Bydliště: Plzeň

Re: Zablokované rádio CDR500

Příspěvek od Zeppelin »

Attempt 1 - wait 10 secs. (Display shows 10 SAFE)
Attempt 2 - wait 10 secs. (Display shows 9 SAFE)
Attempt 3 - wait 10 mins. (Display shows 8 SAFE)
Attempt 4 - wait 20 mins. (Display shows 7 SAFE)
Attempt 5 - wait 40 mins. (Display shows 6 SAFE)
Attempt 6 - wait 80 mins. (1 hr 20 mins) (Display shows 5 SAFE)
Attempt 7 - wait 160 mins. (2 hrs 40 mins) (Display shows 4 SAFE)
Attempt 8 - wait 320 mins. (5 hrs 20 mins) (Display shows 3 SAFE)
Attempt 9 - wait 640 mins. (10 hrs 40 mins) (Display shows 2 SAFE)
Attempt 10 - landfill. (Display shows 1 SAFE)

A má být zapnuté zapalování. To znamená zapnout zapalování do polohy I (ne II), zapnout rádio (objeví se xSAFE) a čekat příslušnou dobu...
Vectra C, 1.8 16V (Z18XE), 2002
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“