Nové autorádio

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky.

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Odpovědět
zdenanek86
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2024, 23:08

Nové autorádio

Příspěvek od zdenanek86 »

Zdar borci, měl bych dotaz, jestli je tu někdo kdo měnil originální autorádio za android rádio a jestli by jste mohli dát odkaz na tip,nechci koupit zajíce v pytli
Reklama
 

Silver
Příspěvky: 22
Registrován: 20 črc 2023, 20:16

Re: Nové autorádio

Příspěvek od Silver »

Ano menil som...su 3druhy tychto radii..1 co je moj pripad..obrazovka ide namiesto starej obrazovky + moze byt ktomu sachta..ta pojde namiesto oriho sachty radia..je tam malo placu..je ro masaker..ja som si to robil ale sam.zvladol som to 😁 potom je tu typ ala audi style..radio je vystupene dopredu ako ma audi ,alebo novsie auta teraz..tam vidim vyhodu ze lesie sa bude ovladat lebo display je vystupeny z palubky..v mojom pripade..tukam akoby som mal navi 950 a dotykovu 7palc.obrazovku ktomu.. no a 3ti typ je teslastyle android..tam ide von vserko okrem panelu klimy..vyzera to ok ..ale to bolo na mna uz troxhu moc...ale pri tychto radiach treba dat pozor ci mas exo tlacitko alebo opc tlacitko..tam treba hladat ..nie vsetci vyrobcovia natoto myslia.
Ako som spominal ja som volil prvy typ..ten sa mi zdal taky ze sa najviac bude podobat originalu a bude zachovana linia palubnej dosky.
Co sa tyka samotnych radii s androidom..som snimi momemtalne asi 7r...1ve som mal v hačku..kupoval som vtedy asi to najlepsie co sa tusim dalo..tak siel somdotoho znova aj pri jecku..
Treba si uvedomit ze je to cina..cize signal radia nebude ako original..i ked teraz sa uz davaju moderne radiove chipy..ale aj tak..cize vypichol by som signal ,dalwj telefonovanie tiez nie je take ako ked sadnes do octy s bluetooh modulom..ale celkom sa da..zalezi kde mas mikrofon...dalwj ak si zvyknuty na to ze vidis aka pesnicka prave hra na danej stanici tak nie vsetky androidy toto vedia..na hačku mi to slo..ateraz v jecku mi toide iba na jednej stanici a neciem preco...
Inak co sa tyka ostatnych funkcii ako navi..prehravanie hudby cez mobil ,dvd filmy tak to je v celku ok..
Na jecku som mal procesor px5..na jexku uz taky nemam..asobne by som siel do takeho alebo uz novsi px5..
Prikladam obrazok kde su vsetky typy ake sa daju dat z ali..i ked existuje este aj 4 moznost a to je ta...ze sa vyberie oriho sachta radia aj spanelom a osadi sa sotykove radio namiesto toho aj s ramikom..mne ale osobne sa to nepaci..

Obrázek

Obrázek
Obrázek
1ve 2 obrazky je moje radio..je tam nevyhoda ..ze sa kolkokrat tazko trafa..predsa ten diapaly je mali a vsadeny do ramika..asi by som uz teraz volil iny typ androidu ,ale zvykol som si..co sa tyka este toho prijmu radio signalu..kedze mam neobmedzeny internet v mobile nainstaloval som apku replaio radio..je tam 50tis + radii na ake si len spomenies..a pocuvam online a neriesim signal 😁
Odpovědět

Zpět na „Astra J - Autorádia + navigace + elektronika“