Astra J 1.4 Turbo 103KW

Opel Astra J 2010+

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Odpovědět
toxincek
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2022, 16:07

Astra J 1.4 Turbo 103KW

Příspěvek od toxincek »

Ahojte,

Obraciam sa na Vas ohladom mojej Astry J 1.4 Turbo 103kw rv.2010 Posledny cca mesiac po starte podotykam iba prvotny start dajme tomu hned rano motor asi na 15 sekund klepe su aj vyssie otacky a nasledne sa to ustali a da do normalu.Vykon auta je v poriadku nepocitujem ziadny rozdiel vo vykone alebo zvuku.Dalsi problem ktory sa mi deje iba na 5 a 6 tom prevodovom stupni je to ze ak je miernejši kopec a pridam plyn je jedno kolko tak mi to vyhodi hlasku service vehicle soon a mam pocit ze auto nema "tah" Bol som v tejto veci v autorizovanom servise kde mi bolo povedane ze je VADNE RADIO a ze to bude vsetko sposobene elektrikou je pravda ze ak sme sa sli previest tak radio spravilo parkrat akoby pixely a pismenka sa akoby vytratili,co vyvratil zase dalsi mechanik tym ze diagnostika bola napojena a robila "odber" elektriny tak mohla sa stat ta vec z radiom kedze mne pokial jazdim sam a mam pustene radio / AUX to nespravilo nikdy. Za kazdu jednu radu dakujem a som otvoreny kazdemu nazoru a debate.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 535
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra J 1.4 Turbo 103KW

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Za mě jsou to 2 rozdílné věci, na 99% rádio nemá nic společného s motorem a ani převodovkou.

Nevím kolik má motor najeto, může to být natažený rozvodový řemen a to znamená výmměna komplet rozvodů. Pokud diaknostika nenapsala žádné chyby. Ještě bych se zaměřil na spojkum zda to nědělá ten zvuk při rozjezdu, sešlápnuté spojky apod.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Odpovědět

Zpět na „Astra J“