Navigace - aktualizace map

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 25
Registrován: 19 kvě 2020, 12:22

Navigace - aktualizace map

Příspěvek od Fazol »

Ahojte,

mozna jsme spatne hledal, ale vsichni i ja, pouzivate Waze a AA. Je to super, taky pouzivam, ale zrovna dneska jsmem se nejak ztratil, tak jsme v rychlosti pustil navigaci auta. Mobil jsme mel v kapse :) A zrovna v Jeseniku mi chybelo par cest :) Tudiz otazka, lze mapy zaktualizovat? Pokud jsem spatne hledal, staci napsat ;)

Dikes
Astra 1.4T ST, Innovation, 2018
Reklama
 

Uživatelský avatar
shr3k
Příspěvky: 28
Registrován: 13 lis 2018, 11:44

Re: Navigace - aktualizace map

Příspěvek od shr3k »

https://opel.navigation.com/sku/T1000-2 ... elEMEA/GBP já čekám na 2020, snad někdy vydají
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T Exclusive, Glory Red - prodána
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: Navigace - aktualizace map

Příspěvek od Cinda »

To chce někdo dobrovolně dát za ne/aktualizaci takovou pálku? Je potřeba si také uvědomit, že mapy vydané 2020 jsou vlastně třeba 2 roky staré. A vzhledem k tomu, že v Evropě rostou nové úseky a kruháče jako houby po dešti, tak ofline navigace nemá dnes cenu. Takže jedině Waze. :D
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
shr3k
Příspěvky: 28
Registrován: 13 lis 2018, 11:44

Re: Navigace - aktualizace map

Příspěvek od shr3k »

Dostaneš s tím i 32 GB flashdisk, navíc je to pakatel, cena jedné-dvou nádrží. Waze zrovna nemusí fungovat, já to mám jako zálohu.
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T Exclusive, Glory Red - prodána
stevox
Příspěvky: 11
Registrován: 14 srp 2021, 06:49

Re: Navigace - aktualizace map

Příspěvek od stevox »

Ahojte!Nájde sa tu kabrňák :D ,ktorý by vedel,či sa dá do Intellinku naištalovať aj iná Android navigácia?Pýtam sa preto,lebo Vauxhall chce za staré mapy (2019) zo 100€.A to im nedám.Riešim to zatiaľ telefónom cez AA.Testujem na ňom aj ruský inštalátor,po ktorom vraj odzrkadlí aj navi s offline mapami.Takže dátami by bralo len TMC.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“