Stierače čelného skla ..prosím o radu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
RadoL
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2019, 14:49

Re: Stierače čelného skla ..prosím o radu

Příspěvek od RadoL »

ked pohnem jednym stieracom , rovnako zaroven ide aj druhy...po skle..len jednoducho na elektriku nereaguju.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 212
Registrován: 21 dub 2018, 06:36
Bydliště: Bratislava

Re: Stierače čelného skla ..prosím o radu

Příspěvek od Sandal »

Ak by som bol v podobnej situácii s autom ročník 2011 určite by som najpr skúsil neautorizovaný.
Vieš, čo predchádzalo závade, tento popis hodne pomôže servisu. Myslím, že môžeš ušetriť dosť peňazí.
Opel Astra 1,4, ... 74kW, 2018
RadoL
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2019, 14:49

Re: Stierače čelného skla ..prosím o radu

Příspěvek od RadoL »

Sandal píše: 10 led 2020, 18:02 Ak by som bol v podobnej situácii s autom ročník 2011 určite by som najpr skúsil neautorizovaný.
Vieš, čo predchádzalo závade, tento popis hodne pomôže servisu. Myslím, že môžeš ušetriť dosť peňazí.
V prvom rade ďakujem za reakciu.
No išlo o to, že som škrabal námrazu a mal som pustené aj vyhrievanie čelného skla...ale to je pomalé...proste som sa ponáhľal. Stierače som mal v normálnej prevádzkovej polohe, na skle, a keď trochu vyhrialo sklo, tak sa stierače sami spustili a ako naschvál som vtedy stieral ľavú stranu a nestihol som zareagovať a ľavý stierač "sa stretol" so škrabkou asi tak v polovici cyklu...stierače , oba, zostali stáť ako keby tam bola prekážka. Samozrejme som hneď dal škrabku preč ale už sa nepohli, ani dole ani hore..
P.S.: zlatý megane v základnej výbave :-)
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Motory“