Výdechy vzduchu

Opel Astra K návody, opravy, rady, tipy.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Barro
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2019, 21:32

Výdechy vzduchu

Příspěvek od Barro »

Ahoj,

potřeboval bych poradit jak se dostat k prostředním výdechům vzduchu (kolem rádia). Podařilo se mi asi vylomit oba regulátory. Jak sundat ten střední panel?

P.S. stalo se někomu něco podobného. Mám pocit, že ty plasty vevnitř jsou hodně tenké a už jako nové se to viklalo, resp. člověk si toho hned nevšimne, protože kdo by čekal, že bude u nového auta něco špatně.

Díky za pomoc.
Přílohy
IMG_20190807_185357.jpg
IMG_20190807_185352.jpg
IMG_20190807_185336.jpg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Výdechy vzduchu

Příspěvek od Mike »

Tak to je hustý :o :o :o :shock: .... To tedy nevim, jak se ti povedlo. U mě to drží naprosto pevně. Ani náznak pohybu. Mám tam ale ten LCD displej, to by ale tuším mělo být stejné. Vypadá to zlomené. Tohle bych zkusil na reklamaci. Sám bych se do opravy , být tebou raději nepouštěl.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Barro
Příspěvky: 3
Registrován: 13 srp 2019, 21:32

Re: Výdechy vzduchu

Příspěvek od Barro »

Taky nevím, jako při regulaci člověk na to nějakým způsobem vyvíjí tlak, ale rozhodně jsem na to netlačil takovou silou, aby to prasklo. Už je mám obě vyměněné u aut. servisu. Částka hnus, ale bohužel to bylo potřeba vyměnit celé, protože ten díl je celý slisovaný i s těmi hejbátky :D

Každopádně mám k dispozici teď lamelky a další z toho serepetičky, kdyby někomu praskla a potřeboval ať nemusí kupovat celý díl. Ale demontáž je bohužel stejně na servis nebo na zkušeného kutila.
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Výdechy vzduchu

Příspěvek od Mike »

Kolik vyšla oprava? pro zajímavost. Co ti na to řekli srvisáci? Zkoušel si to na záruku?
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Jak na to“