WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Radysxwyz
Příspěvky: 8
Registrován: 10 pro 2018, 08:25

WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Radysxwyz »

Zdravím,
před cca 3-mi týdny jsem se stal hrdým majitelem Astry K ST Enjoy, zrovna dneska najeto prvních 1000km. Entertiment systém InteliLink je přehlený a dost intuitivní, nicméně je tam jedna funkce, jejíž smysl mě zatím uniká. V Menu si mohu zapnout WiFi a připojit se k jakémukoliv Hotspotu v dosahu no a to je tak všechno. Podotýkám nemám OnStar ani vestavěnou navigaci (používám Waze přes Android Auto). Někdo nápad jak to využít, nebo je to generická funkce a je tam vždy bez ohledu na další výbavu auta??
Opel Astra K Enjoy, 1.4T 110kW benzín, Sada Komfort 2, Zimní sada 1, zatmavení zadních skel
Reklama
 

Uživatelský avatar
westler
Příspěvky: 290
Registrován: 08 dub 2018, 10:46

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od westler »

Aktualizace softwaru rádia/navi? (nevím, jen hádám)
Astra K ST, 2018, 1.6T AT
EX Astra H, 2009, 1.6 Easytronic
Sunman
Příspěvky: 1334
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Sunman »

Čo píše manuál? Čo to je za systém?

od MY2019 sú Ople bez On Star a je možnosť pripojiť infotainment k WiFi spotu. To môže byť Hot Spot mobilného telefonu alebo WiFi dongle.
Nepíšeš čo za systém je montovaný v AstreK, ja mám Inisgniu a tam sú dve možnosti Multimedia a Multimedia Navi Pro. U systému s navigáciou WiFi hot spot slúži na update máp a on-line správy o dopravnej situácii na cestách ako doplnok k TMC. Funguje to dobre.
Pravdou je, že slušný manuál k novému systému neexistuje. Tých pár bodov v návode k autu - už nie je extra knižka k infotainmentu - je tak málo, že bez systému pokusov je schopný človek využiť systém max na 20%. Na stránkách opel.sk je od tohto týždňa dokument u manuálov Insignia MY2019 Otázky a odpovede k systému Multimedia. Zopár odpovedí sa tam dá nájsť.
Dupl3xx
Příspěvky: 38
Registrován: 19 pro 2015, 15:04

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Dupl3xx »

Ahoj, já mam novou astra K 2018 (Astra D2Wo Sports Tourer Innovation B 14 XFL (92kW/ 125HP) MT6 Euro 6.1)
již bez onstaru (tlačítka zaslepená).
7" audiosystém R 4.0 IntelliLink,
Netuším, zda tam todle mám, poradíte mi, kde zjistit verze tech systému ?
Díky
Sunman
Příspěvky: 1334
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Sunman »

manual k infotainmentu
Uživatelský avatar
Radysxwyz
Příspěvky: 8
Registrován: 10 pro 2018, 08:25

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Radysxwyz »

Jediné co sem našel v manuálu ve spojení WiFi je, že se dají stáhnout externí aplikace. Prý by na Home screen mělo být tlačítko SHOP. Nicméně já ho tam nemám. Máte ho tam někdo? Žeby update FW rádia? To asi potřeba udělat v servisu že? Nebo je to možno udělat svépomocí?
Opel Astra K Enjoy, 1.4T 110kW benzín, Sada Komfort 2, Zimní sada 1, zatmavení zadních skel
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od tominomiki »

Mam aktualne nahradne vozidlo, kt. ma cca 4500km, takze nove. Vsimol som si tam tu wifi, vytvoril som na MT hotspot a jedine na co to sluzi, je aktualizacia radia, snazi sa cez wifi dohladavat aktualizaciu, aktualne je vsak najnovsia. Inu funkcionalitu som tam na to nenasiel. Na svojom 2016 nemam ziadnu wifi ;-)
Dupl3xx
Příspěvky: 38
Registrován: 19 pro 2015, 15:04

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Dupl3xx »

tominomiki píše:Mam aktualne nahradne vozidlo, kt. ma cca 4500km, takze nove. Vsimol som si tam tu wifi, vytvoril som na MT hotspot a jedine na co to sluzi, je aktualizacia radia, snazi sa cez wifi dohladavat aktualizaciu, aktualne je vsak najnovsia. Inu funkcionalitu som tam na to nenasiel. Na svojom 2016 nemam ziadnu wifi ;-)
muzes kouknet, kde presne tu wifi mas ? Jáctam mam tu monost, ale ta pozice v menu nic neděla.
tominomiki
Příspěvky: 130
Registrován: 30 črc 2016, 21:07

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od tominomiki »

bolo to v nastaveniach, priamo v menu nie.
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: WiFi v nabídce InteliLink bez OnStar

Příspěvek od Mike »

Mám verzi z MY2017 a po update sw v servisu (cca před rokem) to tam taky přibylo. Mám jak WiFi hotspot (mám onstar) tak i tu možnost že systém se umí připojit sám buď k tomu hostpotu v autě , nebo k tomu přes mobil, či jiné WiFi sítí v dosahu. A ano slouží to jen ke stažení aktualizace. Pochybuji že Opel to bude nějak rozvíjet. Nové MY astry mají už jiný infotainment. Vypadá jak z insignie , těžko říct jestli jsou jen jiné ikony, nebo i funkce. Má už někdo nový kus doma?

Zde je to vidět, digitální budíky, jiná grafika, bezdrátové dobíjení, Bose repro... Ale je to dobastlené, je vidět že se to někdo snažil modernizovat za cenu co nejnižšího vkladu.
https://youtu.be/G_KciiWyRk0 (od času 2:00).
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“