trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

áno netrhalo to, teraz som potreboval už súrne meniť olej a nemal som čas riešiť objednávku z UK atď tak som to dal vymeniť v opli za orginál. ja mám už menené aj sviečky do motora 1.4, nedával som tie z 1.6. auto ide celý čas plynulo a bez problémov
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Ty svicky je uz mozny ze ti dali ty co tam maji byt..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
cudlova666
Příspěvky: 22
Registrován: 13 pro 2017, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od cudlova666 »

Já mám asi kliku. Najeto 25.000km a nikdy nic :P Motor dostavá od začátku zabrat. Spotřeba 8,5 ale necuká :lol:r.v 2016 110KW
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Zdarec také jsem teď po přehrátí softwaru. Jojo v nízkých otáčkách se to chová líněji. Až od 3500 ot/min to pěkně svižně akceleruje. Výměnu svíček nechám na příští garančku uvidím jaké reakce budou ještě od Vás. Jak mě dnes bylo řečeno v jednom servisu ty 1,4T motory opel, škoda atd jsou natlakovány až až.
Uživatelský avatar
cudlova666
Příspěvky: 22
Registrován: 13 pro 2017, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od cudlova666 »

jardaastra píše:Zdarec také jsem teď po přehrátí softwaru. Jojo v nízkých otáčkách se to chová líněji. Až od 3500 ot/min to pěkně svižně akceleruje. Výměnu svíček nechám na příští garančku uvidím jaké reakce budou ještě od Vás. Jak mě dnes bylo řečeno v jednom servisu ty 1,4T motory opel, škoda atd jsou natlakovány až až.
ale takhle se má jezdit normálně. Podřadim a při cca 4000 ot na to šlápnu a předjiždím. Se nedivim, že máte motory K.O. :-) Dupat na to když to sotva ma 2000 ot je uplně pro motor likvidační. Nemáte tam TDCI ale benzin v turbu :-)
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

A vidíš někde napsané že na to dupeme ve 2000ot/min ?? My jen teď popisujeme jak se choval motor před novým softwarem a po přehrání na nový software. Předtím byl ,,živější,, i v nízkých otáčkách.
To je jasné že když předjiždím tak podřazuju někdy i o 2 kvalty níž.
bruno75
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2017, 20:10

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od bruno75 »

Apropo pokiaľ niekto jazdí podľa toho, ako mu "radí" palubný PC tak tento motor pochová veľmi rýchlo. Mimochodom v US by na základe tohto určite obvinili výrobcu, že zlými inštrukciami z palubného PC ohľadom preradovania umrel motor (vtedy by argument o preradovaní na vyšší rýchlostný stupeň nad 2000rpm neuspel). Len škoda, že sme v európe kde toto riešiť asi nikto nebude a hlavne tu to ututlá predajca/výrobca ešte skôr ako sa to dostane na súd.
Astra K ST 1,4T innovation (110kW) šedá cosmic
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jardaastra »

Jojo není nad rádce řazení jak přivést motor co nejdřív do šrotu. Totálně ho ignoruju stejná hovadina jako start/stop systém. Naštěstí sem bral Astru bez něj.
bruno75
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2017, 20:10

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od bruno75 »

JJ toho radcu radenia treba ignorovať.
Inak toto sa dá použiť ako protiargument ak predajcu alebo servis napadne, že zodpovednosť za motor do šrotu bude chcieť hodiť na zákazníka.
Astra K ST 1,4T innovation (110kW) šedá cosmic
Uživatelský avatar
cudlova666
Příspěvky: 22
Registrován: 13 pro 2017, 14:28
Kontaktovat uživatele:

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od cudlova666 »

jardaastra píše:A vidíš někde napsané že na to dupeme ve 2000ot/min ?? My jen teď popisujeme jak se choval motor před novým softwarem a po přehrání na nový software. Předtím byl ,,živější,, i v nízkých otáčkách.
To je jasné že když předjiždím tak podřazuju někdy i o 2 kvalty níž.
Ok, ale pak nechápu proč u mne nikdy takový problém nenastal. Nový soft mám také a jediná změna kterou jsem zpozoroval je lepší reakce na plyn v nízkých otáčkách. Jede to stejně. 0-100 do 9s. Maximálka tachometrových 225 takže takže tak 215 real. Že by to bylo línější nepozoruji a to jsem semoforovej závodník :lol: :lol: Jezdím na obyč benzin a donedávna jsem měl Dexos 2 a svíčky původní. Mám jeden z prvních modelů.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“