Palah: moja černá Astra K ST…

Zde představujeme svoje Astry K a dáváme k dispozici svoje poznatky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Palah: moja černá Astra K ST…

Příspěvek od palah »

Áno uznavam okolo tých svetiel na predu to nie je ono, len neni to tam moc rovne a v kuse nalepené to nedržalo, chcel som tam dať nejaký origo ramik, čo aj nejaky turek na ebayi ponukal ale momentane tam neni, ten by vyzeral dobre si myslím https://www.opel-forum.cz/viewtopic.php?f=104&t=7083
Skorej vyzera lepšie len ten hrubší pásik pod prednýma mlhovka…
Auto sa mi páči z boku teraz viacej páči, aj som uvažoval o chromových spätných ale to už by bolo asi moc výrazné potom, takto sa mi to zdá z boku akurát decentne, viacej chrómu už na auto nepojde…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colbricon
Příspěvky: 80
Registrován: 03 úno 2011, 12:31
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palah: moja černá Astra K ST…

Příspěvek od Colbricon »

Ahoj Palah

Mám de facto stejné auto. Jak jsi na tom ty s motorem / cukáním?

Dík za info

Sepp
Sepp

Opel Signum 1,9 CDTi Sport / 110 kW
http://moje.auto.cz/--Sepp--/opel-signum.html

Opel Astra K ST Innovation 1,4 / 110 kW
https://photos.app.goo.gl/o3w53Hgg9WA6c84KA
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Palah: moja černá Astra K ST…

Příspěvek od palah »

Colbricon píše:Ahoj Palah
Mám de facto stejné auto. Jak jsi na tom ty s motorem / cukáním?
Sepp
Čo si budeme klamať, trhanie je, len ide o to či ho svojím stylom jazdy clovek vyvolá (i keď neumyselne a náhodne). Mám najazdaných cca. 7000km, po cca. 3000km som si menil olej za dexos 2, mam pocit, že výmenou oleja som trocha "pribrzdil cukanie", teraz cca. od 6500km sa mi cukanie akosi viacej prejavuje…
Tankoval som Slovnaft 95tku, posledné 4 nádrže + millers na zvyšenie oktanového čísla, teraz som natankoval poslednu nádrž OMWMaxxmotion 100 + millers, zatial nabehaných cca. 100km, zatial je skoro na nejaké väčšie hodnotenie ale pocitovo lepšie zatial… minimalne 3 nádrže budem tankovať OMW Maxxmotion 100 a uvidím (teraz pred výmenou nového oleja a po výmene za Dexon 1, 2 generácie ako sa bude auto chovať)…
V auguste ma čaká prvá garančka ale asi ju už nechám spraviť tento mesiac kvôli novému oleju…
Ak neberiem do úvahy motor, tak s autom prevažuje spokojnosť…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Palah: moja černá Astra K ST…

Příspěvek od palah »

Spotreba podľa pp:
Auto mám teraz rok, celkovo nabehaných cca. 9400km, priemerná spotreba 7,6
Teraz dovolenka Taliansko a späť cca. 1440km, priemerná spotreba 6,6, priemerná rýchlosť 100km/h.
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Auta členů a RECENZE“