trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

No ja mam pocit ze 95+aditivum ide lepsie ako 99
Reklama
 

Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Nějak nechápu ,že tu někdo píše že už to netrhá pak že to trhá i na 100 oktan pak zas netrhá a pak se shodnete že je to v řj nechápu podle mě to trhá pořad jestli 95 nebo 100 a psal už to tady i někdo jiný že to trhá jinak na forum v Anglii ji s tím zatím posílají někam do ... a harjí mrtvé brouky pořád spoléhají na diagnostiku že nic neukazuje tudíž neví ,jak sis tím poradit no ještě tomu dám chvílí a pokud ne vracím auto jelikož je na to nárok do 6 měsíců pokud neodstraní závadu viz. citace Pokud se objeví vada v záruční době, má kupující právo na:

- její bezplatné odstranění ve lhůtě 30ti dnů,

- výměnu věci za bezvadnou, přičemž prvních šest měsíců si vybírá kupující, jestli chce nechat auto opravit nebo vyměnit za bezvadné, což znamená, že u nového auta si i u malé opravy může kupující vymínit výměnu celého auta (po šesti měsících to už nejde)

- není-li oprava možná, může žádat kupující výměnu nebo odstoupit.
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od pmickal »

Taosek píše:Nějak nechápu ,že tu někdo píše že už to netrhá pak že to trhá i na 100 oktan pak zas netrhá a pak se shodnete že je to v řj nechápu podle mě to trhá pořad jestli 95 nebo 100 a psal už to tady i někdo jiný že to trhá jinak na forum v Anglii ji s tím zatím posílají někam do ... a harjí mrtvé brouky pořád spoléhají na diagnostiku že nic neukazuje tudíž neví ,jak sis tím poradit no ještě tomu dám chvílí a pokud ne vracím auto jelikož je na to nárok do 6 měsíců pokud neodstraní závadu viz. citace Pokud se objeví vada v záruční době, má kupující právo na:

- její bezplatné odstranění ve lhůtě 30ti dnů,

- výměnu věci za bezvadnou, přičemž prvních šest měsíců si vybírá kupující, jestli chce nechat auto opravit nebo vyměnit za bezvadné, což znamená, že u nového auta si i u malé opravy může kupující vymínit výměnu celého auta (po šesti měsících to už nejde)

- není-li oprava možná, může žádat kupující výměnu nebo odstoupit.
Neviem, ci to bude take jednoduche vratit. Ako dokazes, ze tam ta chyba je, ak ti oni nic nezistili? Ja dufam, ze v Q1 uz bude ta zvolavacka a opravi sa to. Kazdopadne daj potom vediet, ako si dopadol.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

jedině soudná znalec a pak soudní spor
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

problem je hlavne taky v tom ze vsichni resi jen to ze na diagnostice se nic neukaze a tak na to serou...ale jak uz jsem psal ne vzdy a vse musi diagnostika ukazat....tudiz je potreba aby nekdy taky mechanik zapnul hlavu a trosku vyuzil svych znalosti atd..jenze ono je to tezky kdyz v autorizakach delaji mechanici co vetsinou umi velky prd osobni zkusenost a ne jen jednou..

podle me na to prijdou a ja se stale vice priklanim k tomu cidlu klepani..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Poznámka: Mechanici nejsou od toho aby zapinali hlavy, oni jsou od toho, aby pro soukromý servis vydelavali peníze. Peníze nevydělají tím, ze budou badat, ale tím, ze ti vymění předražený olej. To zvládnou i bez použití hlavy. A takové lidi servis potřebuje. Jsou levní! Lidi s hlavou pracuji pro sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Joska »

Kluci napadlo mě jeslit by nestálo za to se obrátit na Dennyho
http://www.ase-dedic.com

minimálně jak dokázat tento problém. však je tady na foru taky....
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Cinda píše:Poznámka: Mechanici nejsou od toho aby zapinali hlavy, oni jsou od toho, aby pro soukromý servis vydelavali peníze. Peníze nevydělají tím, ze budou badat, ale tím, ze ti vymění předražený olej. To zvládnou i bez použití hlavy. A takové lidi servis potřebuje. Jsou levní! Lidi s hlavou pracuji pro sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
jj mas pravdu..proto jak jsem psal drive ptam se mechaniku co maji uz par veci a problemu za sebou a bylo mi porazeno vymena cidla klepani uz se s tim parkrat setkal a vzdy to byl presne tento problem co ma prave astra...
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reco-tem
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2016, 16:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Reco-tem »

Bol som dnes pozriet astru - dodnes som v nej este nesedel. Vie mi niekto povedat, ci je velky rozdiel medzi interierom v innovation vs enjoy? Pretoze s enjoy prislo akesi vytriezvenie ohladom kupy astry.

Predajcu som sa pytal na riesenie tej 1.4. Vraj o nicom nevedia a ze sa zatial nikto nestazoval. Na konfrontaciu s touto temou, ze na fora ma svojnazor, tak som si tiez urobil svoj :)
astrak
Příspěvky: 62
Registrován: 07 dub 2016, 21:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od astrak »

sladas opc píše:
Cinda píše:Poznámka: Mechanici nejsou od toho aby zapinali hlavy, oni jsou od toho, aby pro soukromý servis vydelavali peníze. Peníze nevydělají tím, ze budou badat, ale tím, ze ti vymění předražený olej. To zvládnou i bez použití hlavy. A takové lidi servis potřebuje. Jsou levní! Lidi s hlavou pracuji pro sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
jj mas pravdu..proto jak jsem psal drive ptam se mechaniku co maji uz par veci a problemu za sebou a bylo mi porazeno vymena cidla klepani uz se s tim parkrat setkal a vzdy to byl presne tento problem co ma prave astra...
a strata vykonu s tym akoze suvisi tiez ?!?
opel astra k inovation 150k
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“