Brzdové třmeny

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Enemy25
Příspěvky: 3
Registrován: 17 úno 2015, 09:37

Brzdové třmeny

Příspěvek od Enemy25 »

Ahoj všichni. Jsem tu nový a ještě se tu moc neorientuji tak mě prosím hned nekamenujte že jsem to napsal někam jinam než to patří apod.... "Zdědil" jsem astřičku f 99 1.6 16V po rodičích a potřebuje nějakou tu opravu a úpravu. Momentálně jde o brzdy. Kotouče a destičky budu dávat od Bremba nebo ZIMMERMANN ale nikde nemůžu najít např. dvou a více pístkové třmeny. Prosím Prosím poraďte kde je seženu. Díky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1779
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Brzdové třmeny

Příspěvek od Colommbo »

Má tvá snaha nějaký zvláštní důvod...? ;) Kupř. i šestihrnková Omega má dvoupístky jen vzadu (pevné třmeny), vpředu na plovoucích "jen" jednopístky a brzdí velmi slušně. Myslím, že v dílech přímo na eFko nic takového neseženeš, v úvahu by přicházela jedině montáž třmenů z nějakého jiného modelu. Z jakého, budou muset poradit zkušenější... ;)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Enemy25
Příspěvky: 3
Registrován: 17 úno 2015, 09:37

Re: Brzdové třmeny

Příspěvek od Enemy25 »

Měl jsem celkem krizovku ale naštěstí to skončilo dobře. A ty brzdy jsou už v tak špatném stavu že musí přijít nové. A když už, tak už :)
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdové třmeny

Příspěvek od m.artty »

Nevymýšlej blbosti a jdi ověřenou, vyzkoušenou a naprosto jednoduchou cestou - 256 hlazené kotouče a k tomu brzdiče ATE se sponou. Najdeš je na Astra GSI, Kadett GSI, Calibra, Vectra A. Pasuje to "plug&play".

S výběrem značek bych úplně netrval na tom, aby to dobře znělo... Jezdím na Omeze 2,5 TD kotouče i desky ATE a fungují perfektně a mají výbornou výdrž. Hlavně pozor na falešné díly z Polska, raději nakupovat v prověřených obchodech než na aukru. Za sebe můžu doporučit obchod: www.autodily-cardo.cz/
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1779
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Brzdové třmeny

Příspěvek od Colommbo »

Enemy25 píše:Měl jsem celkem krizovku ale naštěstí to skončilo dobře...
Hlavně si uvědom a pamatuj, že podobné situace se řeší nikoli úpravou brzd ale úpravou hlavy... :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Enemy25
Příspěvky: 3
Registrován: 17 úno 2015, 09:37

Re: Brzdové třmeny

Příspěvek od Enemy25 »

Jojo z toho už sem se poučil, ale taky nezáleží jen na mě
Odpovědět

Zpět na „Tuning“