Vectra c skube nic nesviti

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
iku75
Příspěvky: 13
Registrován: 22 úno 2014, 15:24

Vectra c skube nic nesviti

Příspěvek od iku75 »

Ahoj lidi mam dotaz , opel vectra c 2007 1.8 benzin v nizkych otackach cuka,skube atd , ve vyssich otackach to nepozoruji dela to za studena i za tepla ,nejvic se to projevuje pri startu a kdyz seslapnu nohu z plynu , diagnostika nic nehlasi , byly vymeneny vsechny filtry (kabinovy,vzduchovy,olejovy,palivovy) svicky,olej, vycistil jsem vahu vzduchu , pouzil jsem aditiva do benzinu na vycisteni vstriku ,bohuzel nic nepomohlo . U predesleho auta to bylo podobne ,kde byla vadna lambda a svitila kontrolka motoru , na oplu nic nesviti .

Tak ted jsem vyndal a zkontroloval zapalovaci civku co myslite uze dira zpusobit cukani? Svicky jsou cisty . Da se koupit jen ta guma nebo radsi celou civku?
Opravdu diagnostika nic nehlasi ,zadny vynechavani valcu a podobne
Přílohy
WP_20140329_08_48_13_Pro_PerfectPhoto.cz_2014-03-29 10-20-48.jpg
Reklama
 

iku75
Příspěvky: 13
Registrován: 22 úno 2014, 15:24

Re: Vectra c skube nic nesviti

Příspěvek od iku75 »

Hmm nikdo ?
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Vectra c skube nic nesviti

Příspěvek od denny »

To je jasně proražená izolace,pak ti to probíjí do hlavy.Nová cívka je asi nejlepší řešení.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Vectra c skube nic nesviti

Příspěvek od Colommbo »

U své Omegy Y26SE jsem na podzim řešil něco podobného - prasklý jeden z gumových nátrubků, jimiž se zapalovací moduly nasazují na svíčky. Jelikož samotné nátrubky se neprodávají a celý jinak funkční modul se mi měnit nechtělo, vyřešil jsem problém slepením praskliny a důkladným o(b)izolováním nátrubku, zatím to funguje... :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
iku75
Příspěvky: 13
Registrován: 22 úno 2014, 15:24

Re: Vectra c skube nic nesviti

Příspěvek od iku75 »

Diky za rady , vcera jsem diru slepil vterinakem trochu se to zlepsilo ,dnes jsem koupil benzin u supermarketu a cukani je zpet ,driv jsem 3x v rade jsem tankoval u shellu v power.
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Jak na to“