chip

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mareton
Příspěvky: 91
Registrován: 21 led 2013, 22:13

Re: chip

Příspěvek od mareton »

A už někdo čipoval 1,9 110kW? By mě zajímalo ty pravé hodnoty na brzdě před a po.... když mám najeto 150, tak už by to nemuselo mít 110KW, ale třeba 99 a zase nadruhou stranu jsem ani nezjistil jestli tam skutečně je dpf (jestli už ho někdo nevyndal ) - to čeká na nějakého borce co zná Oply, má diagnostiku a tak... je někdo takový v Praze? Zatím jsem dostal kontakt na někoho kdo dělá Fordy, což není zas tak out a zatím mi to spravuje člověk co je borec na báva...
Vectra 1.9 gts 110 KW na 18kách
Reklama
 

WK63
Příspěvky: 34
Registrován: 01 bře 2012, 09:14

Re: chip

Příspěvek od WK63 »

Zde jsou moje 8 leté zkušenosti z power boxu (Vectra B 2.0 DTI 74kw) i roční s chipem (Signum 1.9 CDTI 110 kW)
https://www.opel-forum.cz/viewtopic.php ... 953#p27953
Naposledy upravil(a) WK63 dne 26 říj 2013, 18:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: chip

Příspěvek od milhauzz »

mareton píše:A už někdo čipoval 1,9 110kW? By mě zajímalo ty pravé hodnoty na brzdě před a po.... když mám najeto 150, tak už by to nemuselo mít 110KW, ale třeba 99 a zase nadruhou stranu jsem ani nezjistil jestli tam skutečně je dpf (jestli už ho někdo nevyndal ) - to čeká na nějakého borce co zná Oply, má diagnostiku a tak... je někdo takový v Praze? Zatím jsem dostal kontakt na někoho kdo dělá Fordy, což není zas tak out a zatím mi to spravuje člověk co je borec na báva...
Není nic snadnějšího,než se sehnout pod auto a vidíš hned,zda ho máš ;) :idea:
Insignia 118 kW ST, automat
Uživatelský avatar
mareton
Příspěvky: 91
Registrován: 21 led 2013, 22:13

Re: chip

Příspěvek od mareton »

milhauzz píše:
mareton píše:A už někdo čipoval 1,9 110kW? By mě zajímalo ty pravé hodnoty na brzdě před a po.... když mám najeto 150, tak už by to nemuselo mít 110KW, ale třeba 99 a zase nadruhou stranu jsem ani nezjistil jestli tam skutečně je dpf (jestli už ho někdo nevyndal ) - to čeká na nějakého borce co zná Oply, má diagnostiku a tak... je někdo takový v Praze? Zatím jsem dostal kontakt na někoho kdo dělá Fordy, což není zas tak out a zatím mi to spravuje člověk co je borec na báva...
Není nic snadnějšího,než se sehnout pod auto a vidíš hned,zda ho máš ;) :idea:
A ještě jeden jednodušší podle čeho jsem poznal, že ho tam nemám - na sloupku když se otevřou dveře (asi na straně řidiče - už nevím) je samolepka a mimo jiného je tam číslo 1,2 a nebo nižší - třeba 0,8 a to vyšší číslo nemá dpf a to nižší ho z výroby má - (některé VC nekombíci prošli normou i bez filtru - kombíci to prej už neprošli bez filtru žádnej)
Vectra 1.9 gts 110 KW na 18kách
Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: chip

Příspěvek od milhauzz »

Tak to není nic převratnýho,o tom jsou tady popsány kilometry stránek,stačí jen sledovat a číst !
Insignia 118 kW ST, automat
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Tuning a styling“