tachometr a otačkoměr

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
33maca
Příspěvky: 19
Registrován: 24 kvě 2011, 20:54

tachometr a otačkoměr

Příspěvek od 33maca »

mužete mi poradit mam opel Vectra B 1.8 85kw a z ničeho mi přestal fungovat tachometr-kilometry se točí a otačkomer oba na jednou a pojistky jsou v poho
Reklama
 

Kozibradka
Příspěvky: 5
Registrován: 26 pro 2011, 16:53
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: tachometr a otačkoměr

Příspěvek od Kozibradka »

mám podobný problém, motor jede, dá se s autem jezdit, ale je problém v tom, že ukazatel otáček, rychlosti, teploty chlazeni a stavu benzinu. Ukazatele fungují jen na pri volnobehu a pri malých otáčkách, a při přeřazování rychlosti. Prosím o radu v čem by to mohlo být.

Tento stav se stal při otáčkách 4,5tis, kdy při světélku kontrolky motoru sám omezil výkon.
karolmr
Příspěvky: 11
Registrován: 20 črc 2013, 20:52

Re: tachometr a otačkoměr

Příspěvek od karolmr »

Zdravím všetkych. Mam Vectru B 2.0 DI 16V, Tachometer pri 50km/h ukazuje skoro 90km/h rychlost. Diagnostika LP snimac abs ukazuje tiez 90km/h ostatne tri 50km/h. Vymenil som lavy snimac s pravym a zase LP ukazuje 90km/h a ostatne tri 50. Kontrola ozubeneho kolesa abs, su tam vsetky zuby. Chyba abs len 00035 - Return Pump Relay Circuit. tak neviem. Vie niekto poradit prosim. Dakujem.
karolmr
Příspěvky: 11
Registrován: 20 črc 2013, 20:52

Re: tachometr a otačkoměr

Příspěvek od karolmr »

Problem vyrieseny, niektory z predchadzajucich majitelov dal opravit celu poloos a dal tam zle ozubene koleso abs s viac zubami ako bolo povodne. Debili.
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“