zapsání větších kol do TP

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
JorgeRs
Příspěvky: 19
Registrován: 07 úno 2013, 20:30

zapsání větších kol do TP

Příspěvek od JorgeRs »

Čau, neví někdo jak zapsat do velkého TP větší kola? Kam zavolat nebo napsat kde by mi to 100% dali?
Mám 1.8 a největší povolené a zároveň zapsané v TP jsou jen 17". Díky za rady
Insignia 1.8
Reklama
 

fenca007
Příspěvky: 156
Registrován: 05 kvě 2011, 20:29

Re: zapsání větších kol do TP

Příspěvek od fenca007 »

musíš do opel servisu,tam ti vypisou dobropis myslím ze to stojí kolem 1000 kč,pak na magistrát a tam ti to dopišou do TP ale tam nevím jestli budou chtít poplatek;-)
Opel Vectra combi 1.9 CDTI,110kw,r.v 2006,verze cosmo
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: zapsání větších kol do TP

Příspěvek od Colommbo »

Opel (ani žádnej jinej) servis žádné takové dobrozdání nenapíše, jednak na to nemá gebír a druhak by byli blázni, na to honem rychle zapomeň... :shock: Jediná legální možnost je požádat o stanovisko zastoupení oficiálního republikového dovozce značky, nicméně jsem přesvědčen, že ani tam nepochodíš, 18" kola do TP prostě oficiálně nezapíšeš...
W124 E320 R6 Coupé 1994
fenca007
Příspěvky: 156
Registrován: 05 kvě 2011, 20:29

Re: zapsání větších kol do TP

Příspěvek od fenca007 »

Colommbo píše:Opel (ani žádnej jinej) servis žádné takové dobrozdání nenapíše, jednak na to nemá gebír a druhak by byli blázni, na to honem rychle zapomeň... :shock: Jediná legální možnost je požádat o stanovisko zastoupení oficiálního republikového dovozce značky, nicméně jsem přesvědčen, že ani tam nepochodíš, 18" kola do TP prostě oficiálně nezapíšeš...
Colombo nechci se hádat,ale kamarád vlastnil Ford mondeo mkIII a potřeboval do TP zapsat 17,protože tam měl max 16 a přesně jak jsem napsal tak to udělal.nevím jestli nekecal,ale 17 v TP měl napsány ;)
Opel Vectra combi 1.9 CDTI,110kw,r.v 2006,verze cosmo
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Kola a pneu“