Vybroušený typ motoru?

1994-2000

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
steveLR
Příspěvky: 4
Registrován: 19 zář 2009, 23:21
Kontaktovat uživatele:

Vybroušený typ motoru?

Příspěvek od steveLR »

Zdravím, koupil jsem si Tigru a mám jeden problém, neprošla přes evidenční kontrolu kvůli přebroušenému typu na motoru. Už jsem psal do Prahy a ti mi pošlou ted typové ověření motoru. Chci se zeptat jestli s tím bude ještě nějaký problém a jestli mi tento motor orazí nově, když typ byl vybroušen. Prosím o radu rychle.
Opel tigra, 1.6 16v, stříbrná met.
Reklama
 

adam09
Příspěvky: 374
Registrován: 01 led 2009, 23:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybroušený typ motoru?

Příspěvek od adam09 »

Podle mě ti to vyrazí na STK dle toho papíru. Vše by ti měli říci na STK.
Chyba při koupi že si se nekoukl.
Opel Astra coupe bertone 2,2 16V
DIAGNOSTIKA OPEL Kladno,PRAHA kdyby tak SZ
Náhradní díly nové i starší na OPEL
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Vybroušený typ motoru?

Příspěvek od milosh »

to same jsem musel absolvovat na ,e astre kdyz jsem ji koupil :( vyrazeni typu motoru 700kc ale vic sra*i bylo s tim obihanim 2x protoze na stk ti auto nenechaji zaevidovat kdyz tam neni ten typ, nebo aspon pred 3 rokama to tam bylo, co jsem ale slysel tak ted uz to neni treba tak nevim, pozjistuj ;)
steveLR
Příspěvky: 4
Registrován: 19 zář 2009, 23:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybroušený typ motoru?

Příspěvek od steveLR »

No tam právě neprošla evidenčka, já vím jsem kretén kontoloval jsem všechny čísla vinu a motoru, ale u motoru prostě se to nějak zakecalo a hlavne jsme nemohli najít kde to tam je. No mně na Oplu v Olomouci řekli, že mi podepíší ten papír z Prahy a odešlou mě na firmu, která má na to ražení certifikaci. A tam by mi to prý na základě toho papíru měli udělat. Vy jste už tohle někdo absolvoval, protože mě asi za chvíli jebne, moje první auto a hned taková podrazárna :-/ , tak kdo měl někdy podobné lítačky tak at mi řekne jak mu to dopadlo a co ještě mě případně čeká.
Opel tigra, 1.6 16v, stříbrná met.
Tom4s
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2009, 13:57

Re: Vybroušený typ motoru?

Příspěvek od Tom4s »

ahoj
potřeboval by sem radu, šly by z motoru typu X16XE vyměnit ojnice do motoru o typu Y16XE?
Prosím poraďte
Odpovědět

Zpět na „Tigra“