Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od milosh »

Téma na víkend. Parkujete u obchoďáku taky "kilometr" od vchodu a vaše žena/partnerka nadává jak musí chodit daleko, nebo vám je jedno, kdo vám "opře" dveře svého auta do vašich? Diskutujme.
Přílohy
parking.jpg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1779
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od Colommbo »

Na větší nákup jezdím jednou týdně do okresního města a když dorazím na místo, parkoviště je už z takových 90% zaplněné, takže na výběr moc nemám a volím místo mně v rámci možností sympatické, samosebou s ohledem na okolostojičnosti a bezpečnost vozu. U kolínského Kaufu mám jedno oblíbené (krajní, dobře se mi z něj couvá) a je li na něm volno, šup tam! :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od XMira »

Ono je úplně jedno, kde zaparkujete. Stejně když se vrátíte k autu, bude aspoň z jedný strany stát idiot, kterej nemoh vystoupit, aniž by vám praštil do auta. Nedávno jsem to zkusil i cíleně ověřit. Funguje to 100%ně.
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
StanC
Příspěvky: 246
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od StanC »

Připadá mě, že více odřeniny přitahují jako magnet zánovní auta a je jedno kde se zaparkuje. Když jsem měl zánovní auto, tak jsem to měl na parkovišti po příchodu 3x odřené. Jelikož oprava odřenin lezla na nervy i do rozpočtu, začal jsem na nákupy raději používat starou neodřenou Astru F a od té doby ani ťuk. Jak píše kolega XMira, i když se to postaví stranou, kde je kolem dokola místa dost, tak stejně někdo přijede a postaví to vedle tak těsně, že při otevření dveří do Vás stejně bouchne. Navíc lidi hodně zpohodlněli a kdyby to šlo tak by nejraději vjeli až do dveří obchodu. Není vyjímkou, že raději 2x objedou celé parkoviště a hledají skulinku co nejblíže vchodu, než aby to postavili o pár metrů dál, kde je místa dost.
alzafir
Příspěvky: 129
Registrován: 22 dub 2012, 20:50
Bydliště: Ostrava

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od alzafir »

Možná, že mám relativně kliku, nebo je to výhody Áčkové Zafiry, ta má na dveřích poměrně velké vystouplé lišty, takže zatím, jsem šrámů byl ušetřen.
No ale nedávno jsem byl svědkem nastupování blondýny do auta.
Plné ruce, včetně lahví vína, "nějak" odemkla, jak, resp. čím otevřela dveře nevím, ale otevřela je naprosto bez kontroly, kam až se otvírají. Pochopitelně to odskákalo auto vedle. Taktně jsem ji upozornil, že majitel bude mít jistě radost. Jéééé, já si nevšimla, reagovala. Já pak už seděl v autě, ona ještě zápasila s nákupem. Pak se usadila, zkontrolovala zrcátka :!: a pak i to nejdůležitější zrcátko - ve sluneční cloně. Zrcátko bylo v pořádku, tak jen opravila makeup :lol: a trádá, jedeme.
Při odjezdu jsem koukal, že má nějaké kupátko, takže ona za to nemůže, že nemá dveře, ale plachty, no a na to parkovací místa nepamatují :mrgreen:
Kluk má GTC Astru a pokud někoho (třeba mě) veze, rovnou hledá místo, kde fakt je místo na otevření dveří.
Jinak souhlas, obecná bezohlednost, nemotornost našich některých spoluobčanů, to se vůbec divím, že se nasoukají za volant.
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.39)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 873
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od milosh »

Taktak a bohuzel kvuli setreni uz se ani bocni listy na nova auta nedavaji, no nova, ani Jecko uz je nema a ja teda kdyz uz najdu misto volne, tak koukam, jestli vedle parkuje starsi pekac, co ty listy ma 8-)
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1779
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Téma na víkend - kde parkujete u obchoďáku

Příspěvek od Colommbo »

alzafir píše: 05 pro 2022, 15:52 ...jsem koukal, že má nějaké kupátko, takže ona za to nemůže, že nemá dveře, ale plachty, no a na to parkovací místa nepamatují :mrgreen:
Kluk má GTC Astru a pokud někoho (třeba mě) veze, rovnou hledá místo, kde fakt je místo na otevření dveří...
Ahoj! Ano, delší dveře u kupé než u čtyřdveřových vozů už téměř tři roky vnímám taky... :P Když je otvírám na parkovišti, dávám si secsakramentskýho Bacha na vedle stojící vůz, někdy mám i trochu problém vysoukat se z auta sám. Když vystupuje přítelka vpravo, tož taky opatrně, ale ještě ji radši pokaždé slovně upozorňuju. Možná jí to někdy leze na nervy, ale ještě mě k Brdičkům neposlala... :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „Pokec“