Přední parkovací senzory nebo kamera

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzaaD
Příspěvky: 7
Registrován: 12 říj 2023, 13:01

Přední parkovací senzory nebo kamera

Příspěvek od HonzaaD »

Ahoj neměl by jste někdo typ a nebo nemontovali jste si někdo dodatečné přední parkovací senzory či přední kameru do nárazníku na toto auto? Předem díky za inspiraci.
Opel Astra K - Sports Tourer+ (21.4.2017) 1.4 (110kW/150hp) manuál
Reklama
 

Uživatelský avatar
nulda
Příspěvky: 72
Registrován: 30 srp 2018, 08:41

Re: Přední parkovací senzory nebo kamera

Příspěvek od nulda »

Ahoj,
dodělával jsem originální parkovací senzory.
Musíš sehnat novou spodní mřížku s držáky na čidla, pak 4x čidla, 2x držáky na čidla do nárazníku (místa pro otvory jsou vyznačena), správnou PDC jednotku(nejlépe s konektory), natahat kabeláž od nárazníku do kufru. Úplně naposledy změnit VIN v PDC jednotce, ale někteří to neměnili a říkají že ok. Já viděl v GDS, že mi hlásí chybu s VIN kódem a rovnou jsem udělal kalibraci. Na FB ve skupině

Kód: Vybrat vše

https://www.facebook.com/groups/224284298160787/
jsem dával i fotky :-)

Levnější a lehčí varianta je koupit něco neorigo, vyrazit 4 díry do nárazníku a protáhnout dovnitř do kabiny k pípáku :-)
Opel Astra ST 1.4 92KW Innovation
Uživatelský avatar
HonzaaD
Příspěvky: 7
Registrován: 12 říj 2023, 13:01

Re: Přední parkovací senzory nebo kamera

Příspěvek od HonzaaD »

Děkuji moc, tak snad mě správci brzo pustí do skupiny, abych tvůj výtvor mohl nastudovat, zatím díky..
Opel Astra K - Sports Tourer+ (21.4.2017) 1.4 (110kW/150hp) manuál
Uživatelský avatar
HonzaaD
Příspěvky: 7
Registrován: 12 říj 2023, 13:01

Re: Přední parkovací senzory nebo kamera

Příspěvek od HonzaaD »

Prosím tě, nemáš náhodou přímej odkaz na tu tvoji instalaci, nějak to tam v té FB skupině nemohu dohledat.. :(
nulda píše: 17 říj 2023, 08:31 Ahoj,
dodělával jsem originální parkovací senzory.
Musíš sehnat novou spodní mřížku s držáky na čidla, pak 4x čidla, 2x držáky na čidla do nárazníku (místa pro otvory jsou vyznačena), správnou PDC jednotku(nejlépe s konektory), natahat kabeláž od nárazníku do kufru. Úplně naposledy změnit VIN v PDC jednotce, ale někteří to neměnili a říkají že ok. Já viděl v GDS, že mi hlásí chybu s VIN kódem a rovnou jsem udělal kalibraci. Na FB ve skupině

Kód: Vybrat vše

https://www.facebook.com/groups/224284298160787/
jsem dával i fotky :-)

Levnější a lehčí varianta je koupit něco neorigo, vyrazit 4 díry do nárazníku a protáhnout dovnitř do kabiny k pípáku :-)
Opel Astra K - Sports Tourer+ (21.4.2017) 1.4 (110kW/150hp) manuál
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“