Vrzání interiéru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Loader
Příspěvky: 30
Registrován: 28 čer 2017, 21:18

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Loader »

Opel Astra K ST / 1.4 74kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

Dvera taky.. skoro vse :D do toho vrze obcas i zadni naprava ci co to je
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Rado84
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2017, 11:01

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Rado84 »

Toto som spravil a pomohlo, uvidime dokedy... Este som si vsimol, ze na drobnych nerovnostiach ako je vyflakovana asfaltova cesta pri nizkej rychlosti (40 km/h), mi hrkocu slnecne clony. Ked ich na tej istej ceste sklopim ku sklu, tak je ticho. Mate s tym niekto skusenost?

A pred kazdou jazdou stlacim plasty na B stlpoch v hornej casti (tam kde vychadzaju bezpecnostne pasy), vtedy je ticho. Inak velmi jemne rezonuju najma pri nizsich rychlostiach a pri vypnutom radio to pocut. Po par minutach to prestane, najdu si svoje miesto a je ticho. Ked plasty jemne zatlacim este pred jazdou, su ticho hned - je to uz taky povinny ritual :D
Astra ST (K), Innovation
rv. 2017, 1.4T benzin, 110 kW, AT6, LED Matrix, Navi, zimna sada, ine
Spotreba: 6,4l / 100 km (palubny pocitac)
Pito24
Příspěvky: 38
Registrován: 07 zář 2016, 06:42

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Pito24 »

Má niekto návod ako rozobrať ten plastový kryt kamery? U mňa hlavný zdroj rušivých hlukov, vrátane bezpečnostných pásov v B-stĺpikoch.
Astra J ST 2013, cosmo 121KW
Astra k ST, innovation 1.6T, MY17,5
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Mike »

Chlapci mám stejnou potíž. Rezonuje mi b sloupek jezdím s tím už skoro rok. Servis vyměnil plast, ale problém je a vyluzuje se to prý někde z karoserie. Je to na straně řidiče, jde mi to přímo do ucha a to mi dost vadí. Nemáte tip jak to vyřešit? Přišel někdo na to co dělá? Protože to tu na více lidí, bude tam asi stejná příčina. V listopadu jdu znovu na opravu, tak pak dám vědět. Kdyby věděl někdo již nyní poradil bych to lidem v servisu.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od pmickal »

Mne sa budiky rozsypali uplne, vrzgaju uz aj pri rozbiehani, ked su nizsie otacky :lol: a najnovsie vpravo vzadu nieco vrzga hlavne pri prejazde nerovnosti a je to dost hlucne. Zajtra idem na prehliadku, tak to skusim dat opravit. Ten interier je fakt smrt, pri novom aute som to necakal a dost ma to sklamalo.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od yggdrasilsk »

Úprimne? Tie pazvuky v kabine od budikov, ale tiez madla dveri ci pod radiom alebo hocikde inde pri slabom kontakte sú najvacsie sklamania z Astry. Motor mam uz OK po vymene oleja a dilera mam uplne, ze senzacneho, prikladna starostlivost, lenze OPEL by som si uz nekupil. Pokusim sa urobit kratke video vrzgania Astry a porovnam s Golfom 2011 kt ma 230 000km a ostal v rodine. Ked tak hodim to na youtube. Nedavno som sa na tom Golfe viezol a ten rozdiel tam proste je. Citit tu tuhost Golfu. Škoda Astra mala vyborne nasliapnute a chcel som ostat verny OPLU, ale aby auto po 25000km vrzgalo ako hračka...dakujem nie!
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

Ja to budu taky ted reklamovat a sem zvedavej jestli neco vyresi. Mam MY16, u MY18 to treba bude lepsi, kdo vi.
Ale u me neni jeste ani motor OK takze to me trapi vic.
Mimo to, ze mi vcera nekdo jiz po 3ti naboural auto. Tentokrat predek, sedreny naraznik a SPZ, asi pekna rana.
Hlavne ze mam ted nove kameru, ale neumi nahravat pri parkovani...
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od pmickal »

yggdrasilsk píše:Úprimne? Tie pazvuky v kabine od budikov, ale tiez madla dveri ci pod radiom alebo hocikde inde pri slabom kontakte sú najvacsie sklamania z Astry. Motor mam uz OK po vymene oleja a dilera mam uplne, ze senzacneho, prikladna starostlivost, lenze OPEL by som si uz nekupil. Pokusim sa urobit kratke video vrzgania Astry a porovnam s Golfom 2011 kt ma 230 000km a ostal v rodine. Ked tak hodim to na youtube. Nedavno som sa na tom Golfe viezol a ten rozdiel tam proste je. Citit tu tuhost Golfu. Škoda Astra mala vyborne nasliapnute a chcel som ostat verny OPLU, ale aby auto po 25000km vrzgalo ako hračka...dakujem nie!
Odkial si a do akeho servisu chodis? Mne tie madla urobili, uz nevrzgaju, ale budiky mi neopravili.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od yggdrasilsk »

Ja som to ani nereklamoval zatial tie madla, ved toho sa dotknem a uz to vrzga. Hocikde sa dotknem v interieri a vrzga to staci trosku pritlacit. Chdoim do BB.
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“