Astra - dodacia doba

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra K, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
westler
Příspěvky: 290
Registrován: 08 dub 2018, 10:46

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od westler »

jozop: jsi si jistý že pojede z UK rovnou k dealerovi? pokud vím tak většinou je distribuce přes centrální sklad v Maďarsku (aspoň to platí pro CZ), radši se poptej přímo u dealera...
Astra K ST, 2018, 1.6T AT
EX Astra H, 2009, 1.6 Easytronic
Reklama
 

Majo
Příspěvky: 73
Registrován: 21 říj 2017, 13:50

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od Majo »

jozop píše:tak dnes som dostal pozitivnu info - auto bude vyrobene 20.10., dodanie začiatkom novembra. Máte niekto info koľko trvá presnejšie preprava z UK na SK ? Už sa neviem dočkať...
Inak rád by som si zobral skladovku, auto som dosť súrne potrebpval, ale v čase keď som objednával nebolo na skladoch v SK nič, boli len krátke Astry. To že sú plné sklady áut je bohužiaľ mýtus.
Nemam to poznacene ulne a den, ale umna z vyroby islo okolo. 30.11 a na predajni bolo cca 15.12 min. rok
Astra K ST 1.6T benzin, Dynamic
Kovi
Příspěvky: 35
Registrován: 06 lis 2017, 10:12

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od Kovi »

jozop píše:tak dnes som dostal pozitivnu info - auto bude vyrobene 20.10., dodanie začiatkom novembra. Máte niekto info koľko trvá presnejšie preprava z UK na SK ? Už sa neviem dočkať...
Inak rád by som si zobral skladovku, auto som dosť súrne potrebpval, ale v čase keď som objednával nebolo na skladoch v SK nič, boli len krátke Astry. To že sú plné sklady áut je bohužiaľ mýtus.
Neviem kolko presne trva prevoz z UK, ale auto najprv ide na centralny sklad do Madarska ( Gyor ak si dobre pamatam). Tam moje auto zaciatkom roku cakalo takmer 2 tyzdne (od 24.1 do 05.02 na prevoz do BA). Cize zalezi aj kedy budu mat dost vozidiel na cely kamion. Ale podla mna mozes ratat 3-4 dni na cestu do HU a 1-2 tyzdne na dovoz z HU.
Opel Astra K (02/18) 1.4T 92kW Dynamic, + sada inovacie, AGR sedadla, odhlucnovacia sada (a mnoho dalsieho)...
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od Joska »

V Gyoru budem za 14 dní, můžu ti ho vyzvednout, přes SK jedeme :lol: :-)..

Jo to čekání, pamatuji, si jak jsme jeli v 8 večer podívat přes plot, když nám ji přivezli na Kladno :shock: :-) - a pak ty poslední dva dny čekání na předání - ty byly teprve dlouhé!
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
jozop
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2018, 19:56

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od jozop »

Dodatočná info - auto som dostal presne na deň ako bolo v zmluve - 30.11. , dealer teda dodržal termín. Aj tak sa mi ale zdá doba medzi výrobou (20.10) a odovzdaním zákazníkovi (30.11) nenormálne dlhá. Ale už je to tam, teším sa z nového auta, zatiaľ som nadšený, spĺňa všetky moje očakávania, akurát spotreba v týchto chladných dňoch ma neteší, ale to sa dúfam časom zlepší.
jozop

Astra ST 1,4T Smile
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od sladas opc »

cekani cca mesic je uplne v pohode..ja cekal cca tri mesice na astru..1.dubna jsem objednal a 26 cervna bylo predani..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
jozop
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2018, 19:56

Re: Astra - dodacia doba

Příspěvek od jozop »

no ja som čakal od objednania 4,5 mesiaca a vyše mesiaca od výroby
jozop

Astra ST 1,4T Smile
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru K“