Tažné

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

Takže znáš pana Křepelku. Opravdu super přístup. Vlastně od jejich vložení inzerátu do databáze skladovek Opel uběhla asi hodina než jsme si plácli aj se všemi slevami co šlo ( v zádech jsem měl spousty jiných zajemců )
A ano, jsem.tak spokojený , že na garanční prohlídku si dám klidně výlet z Prahy do Zlína...Stejně mi roční vychází na období Barumky :-)
Tažné objednáno...Vzal jsem to, které má sklopnou / sundavaci kouli bez snížení úhlu nájezdu vzadu a nárazník je tedy bohužel potrava decentně vybrat...Ale fakt malinko a není to vidět. Plus 13kolikova elektro sada určená pro zadní parkovací senzory a nevím co ještě ...Prostě ne univerzál, ale přímo určena pro ST ...
Cena beze slev je asi 7.500,- ale můj mechanik má slevy, takže to vyjde cca 6.000,-
Tak.asi tak.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Reklama
 

jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Tažné

Příspěvek od jardaastra »

Zdarec,
znám tam už snad všechny kromě pana Křepelky :-) S kým ses bavil o tom cukání motoru ??
Ať vím jak pojedu do Zlína do Mikony ke komu mám zrovna jít díky. Tak jak pojedeš na Barumku doufám že se stavíš, bydlím kousek od super erzety Troják :) Já budu tažné řešit až tak za 2-3 roky . Zatím sem jen dal na
Astru tónování skel, boční kouřové blinkry, vanu do kufru, žárovky H7 Osram Cool Blue Intense (super).
Ještě musím pořešit autopotahy. Zkoušel sem dávat aditivum VIF 2000km ale pořád to cuká když to vytočím.
Teď budu zkoušet 100 oktanový benzin tak uvidíme. Zatím mám najeto jen 2600 km.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Tažné

Příspěvek od Tomys »

Mě to necukalo první 2 tisíce. Pak to cuklo ... Pak ještě několikrát...A cca 5tis km nic...Tankoval jsem pořád jen Shell ( ač ho.mnozi pomlouvají, prostě to necuklo ani na 95 ) pak sem.tam.nalil 95od Robin Oilu a když sem už měl skoro vycucnutou nádrž, tak auto zničehonic jelo přidušeně a byla tam.kurde turbodíra jak prase...
Takže Verva 100 a klid...
A mluvil jsem s panem Křepelkou ( prodejce, ne přijímací technik )
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
jardaastra
Příspěvky: 218
Registrován: 19 led 2017, 11:38

Re: Tažné

Příspěvek od jardaastra »

Díky moc teď budu teda zkoušet Verva 100 , která tu u nás je a uvidíme. Ok jak pojedu do Zlína zeptám se pana Křepelky jestli už má nějaké nové info ohledně svolávací akci na trhání motoru. Kdyžtak dám vědět.
Uživatelský avatar
xholy24
Příspěvky: 93
Registrován: 18 zář 2016, 11:51
Bydliště: Nejdek

Re: Tažné

Příspěvek od xholy24 »

Po mém pátrání po tažném jsem zjistil že nejlevnější tažné s typovou elektroinstalací má Svc group. Cena pevného vyjde na 5500 se slevou a na bajonet 6500. Samozřejmě bez montáže, ale to si namontuje sám a dám zkontrolovat na evidencce.
Opel Astra ST enjoy 1,4 74Kw
By holy
Uživatelský avatar
hanes.t
Příspěvky: 19
Registrován: 15 úno 2018, 19:10
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od hanes.t »

Od SVC mám na Grand Picassu a také jsem tenkrát nic levnějšího nenašel. Zatím super. Zvolil jsem variantu SVMAT 3 na které je super, že odmontování je jednou páčkou a po sundání není vůbec nic vidět. Na Astru dám to samé. Na Picasso byla montáž jednoduchá, tak snad to na Káčko bude stejné. Ani jsem tenkrát nešel na technickou, protože kamarád má povolení na montáž TZ a dal mi do typového listu své razítko a pouze jsem to nechal zapsat do TP na odboru dopravy.
Astra K 1.4 (74kW) Smile 2018 červená (autoškola)
Astra K 1.4 (74kW) Enjoy 2016 stříbrná (autoškola)
Kia Carnival 2.9 CrDi 2004
Honda CBF 600NA 2009, Suzuki GS 500 2007, Yamaha YBR 125 2007, Honda Ps125i 2009 (vše autoškola)
Uživatelský avatar
random
Příspěvky: 67
Registrován: 16 úno 2017, 07:48

Re: Tažné

Příspěvek od random »

Mam tazne od SVC a az na potreti mi poslali konstrukci se spravnymi roztecemi na srouby po te, co jsem jim presne zmeril sve rozmery. Poprve bylo tazne krive svarene. Zmer si roztec otvoru pod vyfuky ze spodu (mam dva na 1.6T) a pro jistotu jim je zdurazni pri objednavce. Abys chapal, o co jde... https://youtu.be/Avr9zclDbfs
MY17.5 ST 1.6T Innovation + goodies
Dupl3xx
Příspěvky: 38
Registrován: 19 pro 2015, 15:04

Re: Tažné

Příspěvek od Dupl3xx »

kdybyste nekdopotřeboval typovej list tak to vypada takhle.
https://ctrlv.cz/shots/2018/09/11/ZKYl.png
Je to jen car papiru
hhonza
Příspěvky: 4
Registrován: 09 led 2019, 09:04

Re: Tažné

Příspěvek od hhonza »

Já tažné dodělával vloni v létě (kvůli nosiči na kolo). Ptal jsem se v Oplu a po zjištění ceny jsem jim řekl, že si nechám dát neorigo. Tak mi hned začali vyhrožovat, že mi tím padne záruka na elektriku a i na spojku (že prý se tahají těžké vozíky, tak zákonitě odejde spojka).
Nechal jsem si to udělat v jedné firmě co má certifikaci, namontovali mi pevné SVC s elektrikou určenou pro typ vozu (cenu si už přesně nepamatuji, ale rozhodně o dost levnější než origo). Řekli mi, že se nemám bát, že bych přišel o záruku na auto, že tím prý jen straší. Oni že mi dávají certifikát na montáž s použitím elektriky určených na ten typ vozu a pokud by pak byl nějaký problém v elektrice, tak by musel Opel jasně prokázat, že to má přímou souvislost s tou montáží tažného, jinak se nemohou jednoduše zřeknout záruky.
Poborak
Příspěvky: 8
Registrován: 23 pro 2018, 15:39

Re: Tažné

Příspěvek od Poborak »

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s timdle?
https://www.amsa.cz/Astra-V-K/3102-Ta%C ... bi-Bajonet

Chci bajonet, protože bych tažný použil cca 10 x do roka na převoz dvou silničních kol na nosiči...
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“