Astra - R@SAG - Astra G 1.4 16v 2003 Z14XE

Ukažte ostatním vaše auto

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Astra - R@SAG - Astra G 1.4 16v 2003 Z14XE

Příspěvek od milosh »

Nikdy jsem nepochopil, co nekteri na tech bmw vidi, teda myslim ty stary vrany :roll: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 535
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra - R@SAG - Astra G 1.4 16v 2003 Z14XE

Příspěvek od Astra - R@SAG »

To jsme na tom úplně stejně, říkal jsem si co ti mladí vidí na těch BMW :D :D :D . No a už je doma. Přál jsme si, aby to bila Insignie v BiTurbu, jenže to by se muselo ještě cca 2 roky počkat, než by si naspořil :) :) :) .

Na druhou stranu se chce věnovat autům a servisovat je, protože jak vidí ty nesmyslné peníze za ne zcela dobře odvedenou práci servisů, tak se pustil do této oblasti. CNC stroje nezavrhl, auta bere jako koníček. Má to stejně jako můj otec a fandím mu, ať se mu daří.

BMW bere jako projekt a učení, má kolem sebe dost lidí z oblasti BMW, kteří ho k tomu dovedli. V současné době jednáme o pronajemu garáže a konečně si budu moci někde nabít autobaterii, navoskovat auto a drobnosti na autě.

Colommbo - No s tím počítam, že to je návikové :D :D :D . Vždy jsem si chtěl pořídit něco takového. Jak jsem byl mladý, tak scházeli finance, pak rodina a vždy do toho něco vešlo. Sen byl vždy Astra G OPC II.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Astra - R@SAG - Astra G 1.4 16v 2003 Z14XE

Příspěvek od Colommbo »

Já to samosebou píšu s nadsázkou, ale je na tom hodně pravdy, aspoň tedy z mého pohledu. Není to o rychlosti jako takové či zrychlení a trhání asfaltu, spíš o celkovém projevu/charakteru motoru a když se jezdí "na pohodu", je to moc příjemné. Prostě víc válců = víc auto a Omča byla a vždy zůstane první.
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“