Čekání na náhradní díly

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Koprda82
Příspěvky: 19
Registrován: 22 zář 2016, 14:17

Čekání na náhradní díly

Příspěvek od Koprda82 »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat,jestli se někdo z vás setkal s dlouhým opravdu dlouhým čekáním na náhradní díly pro Astru K. Čekám už půl roku na nové zadní dveře, dealer mi pořád tvrdí, že má Opel nějaké výpadky s dodávkami náhradních dílů. Čekat půl roku na náhradní díly, to přeci není normální.
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od sladas opc »

To jsou jen jejich reci.. Ja treba na svetla cekal necely tyden.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
trembel
Příspěvky: 81
Registrován: 24 črc 2016, 06:56

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od trembel »

Kolega cakal na zadne dvere na Zafiru Tourer 5 mesiacov. Zrejme ma Opel problem s karosarskymi dielmi.
Astra K ST, 1.4 92kW, Innovation, MY16.5
Zafira B, 1.7cdti 92kW, Enjoy+, Astra H Caravan, 1.7cdti 74kW, Enjoy
2x Astra G Caravan, 1.4 16v 66kW, 2x Astra F 1.4 16v 66kW/1.6i 55kW
Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od vojta »

sladas opc píše:To jsou jen jejich reci.. Ja treba na svetla cekal necely tyden.
ne, že bych je chtěl hájit, ale řeči to opravdu nejsou, když dealer vidí v systému, že na dveře v celý evropě čeká 500 lidí a termín naskladnění je za půl roku, tak s tím opravdu nic neudělá...

pravdou je, že při tý ceně kolik stojí by se to určitě stávat nemělo a tím spíš když je to auto, který se furt vyrábí
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od sladas opc »

Tak pokud to je pravda tak je to celkem bordel.. Nedokazu si predstavit ze bych treba po nehode a nasledny oprave mel cekat 5 mesicu na dvere.. To je hnus.. Ale ono to s tim oplem jde uz celkove dolu astra k a jeji kvalita je toho dukazem..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od palah »

Koprda82 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat,jestli se někdo z vás setkal s dlouhým opravdu dlouhým čekáním na náhradní díly pro Astru K. Čekám už půl roku na nové zadní dveře, dealer mi pořád tvrdí, že má Opel nějaké výpadky s dodávkami náhradních dílů. Čekat půl roku na náhradní díly, to přeci není normální.
Auto burane 28.8.2018, obhliadka z poistovne 4.9.2018 a dodnes čakam. Menene tieto diely:
Naraznik P
Up blatnika PP
Vystuha naraznika
Priecny nosník P
Upinacia sada naraznika P
Maska chladica
Kryt tažneho oka
Nosník narazníka P
Drziak masky chladiča
Lišta P chladiča masky
Drziak VN P naraznik P
Tieto diely dodanie cca. do 2-3 tyzdnov, auto uz čaká na poskladanie…
ale chyba PP svetlomet (led matrix) ešte dneska ho nemal servis ale v tomto týždni by mal už doraziť do servisu po niekolkých urgenciach. Vraj je 900 bukacii na svetla led matrix. Aj som to už chcel riesit cez vojtu ale nasledne mi servis konečne dneska dal info. Vojta mi pisal dodanie svetla do 7 dní, tak teraz neviem čo si mám o tom myslieť….
Přílohy
IMG_20180828_171418_320x240.jpg
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od majusenko »

Ty jo, jak sa ti to podarilo?.
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od palah »

majusenko píše:Ty jo, jak sa ti to podarilo?.
Mne nijak, nacúval do mna s fordom tranzit a nakolko má zadný narazník hodne vysoko tam mi jzajel az do kapoty....
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Luckiller
Příspěvky: 41
Registrován: 01 dub 2016, 19:16

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od Luckiller »

Zdravím hoši, když vidím jak tu řešíte komponenty, nevíte jaké jsou oficial ceny? přední nárazník a světla (bez matrixu) ? . Nějaky chuj mi odřel nárazník a světlo a je to dost do hloubky a pochybuju že havarijní (5%, min 5K) mi to vyhodnotí tak, aby to bylo na vyměnu :D, ovšem hloubější zářez do světla jen tak "vyleštit" není práce jako na nárazníku :D

https://imgur.com/a/v5DLw39
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Čekání na náhradní díly

Příspěvek od sladas opc »

Www.doopla.cz tam ti zjisti ceny..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“