Dotaz firmware

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Peto67
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2018, 16:03

Dotaz firmware

Příspěvek od Peto67 »

Zdravim vsetkych. Mam mokku 1.6 diesel 100 kw. Info system s navygaciou. Vyskytol sa mi problem pri kupe noveho mobilu samsung. Telefon sa prihlasi bez problemu. Problem je v tom ,ze nenacita tel. zoznam. Pri starsich typoch s tym nieje problem. V predajni s mobilmi mi povedali, ze to je problem v aute s firmwarom. Ked mi niekto vola nezobrazi sa meno.iba cislo. Jednoducho nieje nacitany zoznam. Da sa to riesit s novym firmwarom ? Diky za info.Auto je rok 2016.
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Dotaz firmware

Příspěvek od Sunman »

a keď pôjdeš do Opla tak ti povedia že je problém v Samsungu..
Niekto nedodržal štandard pre komunikáciu. A ja by som sa priklonil že to bol Samsung.
Skús inú značku telefonu s rovnakou verziou adnrošitu a uvidíš kde je chyba. V aute nie je čo upgradovať.
Peto67
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2018, 16:03

Re: Dotaz firmware

Příspěvek od Peto67 »

Skúšal som dcerin Lenovo. Vôbec nenacital menný zoznam z telefónu. Myslel som aj kvôli tomu ,že nefunguje ani hlasové ovládanie. Toto je mokka dovoz z Belgicka. Mal som Merivu u nás kupovanu a fungovalo to v pohode. Tu to funguje vo všetkých jazykoch len nie v slovenskom a českom jazyku. Preto som myslel ten nový firmware na rádio.mozno by sa vyriešil aj ten problém s telefónom. Vlastne by sa aktualizovalo aj bluetooth. Neviem . Ale díky za reakciu. Pre mňa je to dosť dôležité to pripojenie vzhľadom na to , že veľa jazdím a potrebujem byť v kontakte a hlavne sa vedieť dovolať.
Odpovědět

Zpět na „Mokka“