astra k - svetla

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2018, 06:36
Bydliště: Bratislava

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Sandal »

Svetlá sa zahmlievajú, lebo tam je vlhkosť, to je jednoznačné ... otázne je, či:
1. Vlhkosť sa dostala pri výrobe svetiel a tie sa takto zatesnili
2. Svetlá sú netesné, vlhkosť vniká počas prevádzky
V tom prvom prípade pomôže odvrtanie, ale muselo by sa to urobiť v lete, počas teplých dní, nechať to odpariť a potom vyvŕtané diery zatesniť. V prípade č.2 vyvŕtanie nepomôže.
Na mojich svetlách som si tiež všimol mierne zahmlenie ... uvidím, ako sa to bude správať ďalej.
Opel Astra 1,4, ... 74kW, 2018
Reklama
 

Volfik
Příspěvky: 160
Registrován: 31 říj 2018, 21:19

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Volfik »

No, jsem zvědav, jak to dopadne v mém případě.
Nafotil jsem, poslal emailem servisu.

Nová Insignia v ceně nad 1 mil Kč, světla zamlžená, že Dacia za 150 tisíc stojící vedle vypadá jako luxusní auto a GSi jak šmudla :)

Dle první komunikace se servisem to výrobce ovšem jako garančku spíše nevezme, posílali rovnou odkaz na příručku uživatele, že světla se mohou mlžit. A servis do výměny nepůjde, když mu to neproplatí výrobce.

Matrixy jsou jeden prodejních argumentů pro Insignii, a pokud mám celou zimu jezdit s mlhou ve světlech, budu dost zklamanej.
Insignia GSi (2.0T benzín, 260hp, 4x4, 8AT)
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

Nedej se a jdi po nich.. Me menily matrixy 3xkrat a furt problem pretrvava.. Ted uz me poslali nekam.. Dnes jsem videl karoqa a svetla taky zamlzena..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
astraopel
Příspěvky: 49
Registrován: 23 kvě 2018, 22:15

Re: astra k - svetla

Příspěvek od astraopel »

no jo, zlatý obyč halogenový světla :lol:
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: astra k - svetla

Příspěvek od CHlebaCZ »

je to problem bileho studeneho svetla, bmw3 dnes u globusu taky zamlženo, vedle nej felicie ne
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

Dost lidi si mysli ze ledky netopi, ale je tomu opacne.. Pry ten modul co je k ledkam dost topi.. Videl bych to na spatne reseny odvetravani..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Joska »

Ledky jako takové netopí ale zdroj topí obstojně
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
Ghofig
Příspěvky: 104
Registrován: 24 bře 2017, 20:24
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Ghofig »

Jen takový postřeh a porovnání. Jezdil jsem teď 5 dnů s náhradní Astrou ze servisu s obyč světly a hrozně rád jsem se vracel do svého auta s Matrixy. Přišlo mi, že naprosto nic nevidím a to byla skoro fuglovka s najetými 5k km.
Už celkem chápu Vaše snahy a pokusy se žárovkami. To co tam je origo je fakt tragédie.
Astra K 1,4T 92kW, Innovation
Dodge Challenger R/T V8 5,7 HEMI, 280kW
matlis
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2019, 12:00

Re: astra k - svetla

Příspěvek od matlis »

Dobrý den,
vyřešili jste nastavení světel u halogenů? Zkoušel jsem točit s černými plastovými šrouby, vnitřní nastavuje výšku dálkového, krajní nedělá nic. Dle anglického fóra, venkovní jsou pro horizontalní nastavení, vnitřní vertikální, žel i oni si stěžují, že to tak nějak nefunguje. Já bych potřeboval hlavně nastavit vyškově potkávací, neb si s tím v UK fabrice očividně nelámou hlavu a svítí totálně do země. Stejný problém mají všechny UK vyrobená auta, světla neseřizují, asi to nechávají na prodejci aby to nastavil dle místních podmínek(pravo/levo, norma sklonu dle státu atd.), který to opomene zkontrolovat před předáním zákazníkovi. Světla jsou dle popisu vyrobeny na Slovensku.
Díky,
JM
Opel Astra K ST Enjoy MY2018 - 1.4T AT
astraopel
Příspěvky: 49
Registrován: 23 kvě 2018, 22:15

Re: astra k - svetla

Příspěvek od astraopel »

matlis píše:Dobrý den,
vyřešili jste nastavení světel u halogenů? Zkoušel jsem točit s černými plastovými šrouby, vnitřní nastavuje výšku dálkového, krajní nedělá nic. Dle anglického fóra, venkovní jsou pro horizontalní nastavení, vnitřní vertikální, žel i oni si stěžují, že to tak nějak nefunguje. Já bych potřeboval hlavně nastavit vyškově potkávací, neb si s tím v UK fabrice očividně nelámou hlavu a svítí totálně do země. Stejný problém mají všechny UK vyrobená auta, světla neseřizují, asi to nechávají na prodejci aby to nastavil dle místních podmínek(pravo/levo, norma sklonu dle státu atd.), který to opomene zkontrolovat před předáním zákazníkovi. Světla jsou dle popisu vyrobeny na Slovensku.
Díky,
JM
Ano, vnitřním je normálně zvedneš, hned jsem to musel zvednout bylo to strašně nízko i na trojku. Funguje mi to normálně, ale bacha, stačí jedno pootočení kolem své osy a světla jdou celkem nahoru. Ale myslím že jednou protočit o 360 je tak akorát.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“