vymena ncdc2013 za cd 70

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
dawidz92
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2013, 17:49

vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od dawidz92 »

Dobrí deň
Mám vctru C 2.0dti 2004 s radiom siemens vdo NCDC 2013 navi s napojenim cez iso konektory
chcem tam dat VDO CD70 navi s fakra konektorom vedeli by ste mi prosim vás poradit ktorikabel z toho iso konektora mam kde zapojit do fakra konektora ab mi fungoval aj GId display popripade aj ovladanie na volante ale ak by sa dalo tak by som potrboval aj farby tych vodicou pretoze som stare iso konektory zdemontoval samozrejme som si poznacil ktory kabel bol kde zapojeny len papier sa mi niekde stratil. repraky mam zapojene silove zapojenie mam radio mi ide cd prehrava len samotne podsvietenie radia mi nejde a nereaguje ani na nic len na ejekt , on off a volume nic viac to ma trochu znepokojuje, vdaka za pomoc
Reklama
 

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 87
Registrován: 29 říj 2008, 20:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od RomanK »

Potřebuješ jiný displej a taky ovládání klimatizace pokud je elektronická. Volant s kolečky, základnu antény a možná i CIM. A kompletně předělat kabeláž přístrojové desky.
http://www.opeldilybrno.cz info@opeldilybrno.cz
diagnostika TECH 2, prodej použitých i nových dílů Astra G,H Zafira A,B Vectra C Signum
tel: 777620300 nebo 777620301
dawidz92
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2013, 17:49

Re: vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od dawidz92 »

Koli comu iny display? Ved CD 70 ide aj s GID displayom ci??
a co je to CIM? ovladanie na volante nemam pomocou koliesok ale tlacidla spolu 6 volume plus minus a nejake sipky a take blbosti na pohyb v menu.
a co by som mal prerabat na tej kabelayi ak mi to vies povedat??
klimatizaciu mam automaticku dvojzonovu
a mam antenu aj na gps aj na radio stare ncdc 2013 bolo tiez navi
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od megabeda »

Jde o kompletní předělávku, radia typu CD70-DVD90 jsou novou generací zábavního systému Opel.
Je to jak píše RomanK, vše je poměrně náročné, hlavně finančně, musíš mít všechno nové - Kromě rádia je to zmiňovaný displej, mřížky ofuků, volant s ovládáním a řídící jednotku ovládání klimatizace (z důvodu nemožnosti přehrát SW u starších typů) a v neposlední řadě jinou kabeláž přístrojovky.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
dawidz92
Příspěvky: 6
Registrován: 01 zář 2013, 17:49

Re: vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od dawidz92 »

a viete mi prosim napiisat o aky display ide??
a co sa tyka tej kabelaze tak nieco blizzsie koli comu by som musel robyt taky brutalny zasah...len koli tomu ze nedavno som sa na to bol pytat v opli a jeden mechanik mi tam dal nejaky prevod medzi iso konektorom a fakra konektorom len tam bola len silova cast a repraky samotne zapojenie ovladania na volante displaya a ostatnych vecize k tomu potrebujem dokupyt nejaky modul alebo co ale nevedel mi to tak narychlo povedat ci spravne hovori
posielam aj fotky ake mam ovladanie na volante ake ovladanie klimi aky display ake som mal radio a ake mam teraz [img]C:\Users\x\Desktop\Bez%20názvu.jpg[/img] [img]C:\Users\x\Desktop/bez%20názvu1.jpg[/img][img]C:\Users\x\Desktop/Bez%20názvu2.jpg[/img][img]C:\Users\x\Desktop/bez%20názvu3.jpg[/img][img]C:\Users\x\Desktop/bez%20názvu4.jpg[/img][img]C:\Users\x\Desktop/bez%20názvu5.jpg[/img][img]C:\Users\x\Desktop/bez%20názvu6.jpg[/img]
Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 87
Registrován: 29 říj 2008, 20:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena ncdc2013 za cd 70

Příspěvek od RomanK »

Musíš vyměnit všechny jednotky co komunikují na středním CANu. DIS, EHU, ECC a možná CIM. Tomu přizpůsobit kabelový svazek. Ofuky měnit nemusíš, pokud dáš zase GID displej. Pro CID jsou ale jiné a navíc je třeba RGB kabel. Volant pro CD70/DVD90 má celkem 9 tlačítek pro ovládání rádia a displeje. Anténa je pro CD70/DVD90 napájená po koaxu u starších rádií externě.

Zapomeň na to, že přehodíš rádio, přepojíš dráty, dáš nějaký převodník a pojede to. Ber to jako fakt.
A displejů GID pro vectru C bylo celkem 14.
http://www.opeldilybrno.cz info@opeldilybrno.cz
diagnostika TECH 2, prodej použitých i nových dílů Astra G,H Zafira A,B Vectra C Signum
tel: 777620300 nebo 777620301
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“