Servisy a služby

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepojoky
Příspěvky: 127
Registrován: 13 říj 2016, 15:56

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pepojoky »

No tak mám za sebou prvú servisnú prehliadku v PK Auto Opel prešov - hodnotím ju ako OK. Cena 148€ Cez VIP ma to celkovo bude stať 108€. Prístup seriozny, dovolili mi isť aj k autu a pozrieť si prácu mechanika.

Takže som spokojný - verím že po roku to bude tak isto :)
ASTRA K 1,4i 74kw Enjoy
Reklama
 

Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Šroubek »

Rozhodně nedoporučuju na havarijní opravy Auto Palace Spořilov. Konkrétně pan Kolář...
Bohužel jsem boural s astrou (podřený přední nárazník, a prasklé led matrix světlo v rychlosti asi 5km/hod), 17.5. se objednávali díly, 24.5. jsem přistavil auto, s tím že do 30.5. bude hotovo. Je to přeš havaríjko do Generali (1% spoluúčast) Volal jsem ve středu: Ano, dnes je na přeleštění odpoledne pošlu fakturu. Včera jsem neřešil, žil jsem v tom že vše platí, ani dnes ráno jsem ale neměli nic v meilu. Dneska volám: "Včera to tam kolega nacvakl, dnes odešlu fakturu" ptám se, kdy? Odpověd odpoledne, dopoledne to nestíhám. Tak už jsem po něm vyjel, že nebudu čekat ještě přes víkend, že potřebuju ještě krycí dopis....nic, defacto mě poslal doprdele, že to nestihne. Tak jsem volal na infolinku autopalace, přepojili na vedoucího servisu, ten slíbil že faktura odejde co nejrychleji.
Nicméně jestli dneska vystaví likvidátor krycí dopis je ve hvězdách, protože mi paní na infolince zdělila, že na to mají dva dny....

Fakt výborny, takže zřejmě ještě na víkend bez auta.....fakt demence tohle!
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pub24 »

Zdravim,

dokazete mi nekdo doporucit servis v praze ?
Naposledy upravil(a) pub24 dne 08 dub 2018, 17:49, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Cinda »

Držím ti palce a přeju pevné nervy. Připrav se na dlouhý boj s pojišťovnou viníka, potom se servisem a potom opět s pojišťovnou o úhradu nákladů. Stejně si ale uvědom, že tě to bude stát nemalé peníze. Hlavně si zajisti, aby ti viník podepsal, že souhlasí se zaviněním nehody.
Řeším podobný případ, kdy mi šikovný doveda nacouval koulí tažného zařízení do předního nárazníku a už se to táhne 2 měsíce.

A propo: máš hezký auto! Mám totiž stejné jak dvojče. Až mi po shlédnutí fotky zatrnulo.
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pub24 »

No na to se uz pripravuju...
Naposledy upravil(a) pub24 dne 08 dub 2018, 17:51, celkem upraveno 1 x.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Servisy a služby

Příspěvek od sladas opc »

to ze ma pojistene u slavie nic spatneho neznamena a hlavne tebe jako poskozeneho to ani zajimat moc nemusi..muj bratr mel taky nehodu a vinik bl pojisten u slavie a vse v pohode a rychle pojistovna uhradila a vubec zadny problem..ja bych to odvezl do srba servisu v praze..pujde to z pojistky vinika takze bych to vubec neresil.
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pub24 »

Ok, Diky za radu. Jasne, ze to pujde do autorizaku. Pak poreferuju..
Naposledy upravil(a) pub24 dne 08 dub 2018, 17:54, celkem upraveno 1 x.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Servisy a služby

Příspěvek od sladas opc »

vubec to neres dej to do autorizaku a oni si to s pojistovnou vyresej,proto i rikam tebe to ani nemusi zajimat tohle je boj pojistoven..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
pythoon007
Příspěvky: 72
Registrován: 09 kvě 2016, 13:25

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pythoon007 »

Cinda píše:Držím ti palce a přeju pevné nervy. Připrav se na dlouhý boj s pojišťovnou viníka, potom se servisem a potom opět s pojišťovnou o úhradu nákladů. Stejně si ale uvědom, že tě to bude stát nemalé peníze. Hlavně si zajisti, aby ti viník podepsal, že souhlasí se zaviněním nehody.
Řeším podobný případ, kdy mi šikovný doveda nacouval koulí tažného zařízení do předního nárazníku a už se to táhne 2 měsíce.

A propo: máš hezký auto! Mám totiž stejné jak dvojče. Až mi po shlédnutí fotky zatrnulo.


Neviem ako v ČR ale na Slovensku nám naša poisťovňa (Alianz) odporúčala riešiť škodovú udalosť tak že si to dáš opraviť zo svojej havaríjnej poistky, spoluúčasť samozrejme neplatíš kedže si poškodený a Alianz si vyžiada peniaze za opravu od poisťovne vynníka. Tým pádom za opravu nemusíš platiť cash a davať do toho svoje peniaze a nemusíš riešiť že ti poisťovňa vynníka vypláca peniaze až do 30 dní resp. prípadne naťahovačky ktoré si už vyrieši tvoja poisťovňa kde máš uzatvorené havaríjne poistenie. Už sme auto takto opravovali a celý proces prebehol bez problémov resp. nejakých nákladov.
Uživatelský avatar
pub24
Příspěvky: 53
Registrován: 01 srp 2009, 19:50
Bydliště: PRAHA

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pub24 »

Tady uz jsme asi tak trosku v off topicu. Nicmene, to co popisujes se da delat, kdyz mas v pojisteni i tzv primou likvidaci...pak ti vse zaplati tvoje pojistovna a vyridi si to s pojistovnou vynika.
Ale normalne je to tak, ze kompletne to pokryje servis, ktery posle fakturu pojistovne vinika a a ta to zaplati servisu a pak (az to zaplati) ti daj auto ze servisu.
Naposledy upravil(a) pub24 dne 08 dub 2018, 17:55, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“