Xenony a denní svícení - vectra C

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lazak
Příspěvky: 129
Registrován: 14 úno 2010, 17:34
Bydliště: Petrovice u Karviné
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od Lazak »

Vypadá to dobře...

Lazak
Vectra C GTS 2.2DTI 10/2003
Grand Scénic fórum
Reklama
 

saki
Příspěvky: 1
Registrován: 22 črc 2010, 20:27

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od saki »

Marky píše:Takze jsem si nakonec nechal namontovat u opelu denni svetla, neni to samozrejme original, protoze se nedela, ale ma to homolagaci a me se to tam libi.
No vypada to super, montoval jsis to sám, nebo někde v servisu? A jak to máš zapojené vzhledem k ovladači (viz. popis přepínače od Megabeda)?
Opel Signum 1,9 CDTI 110kW, COSMO
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1297
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od Miro »

to bych raděi oželel mlhovky a místo nich dal kulaté LED DRL a bylo by to vzhledově přijatelnější něž tyhle zakomponované světla rušící linie auta
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od megabeda »

Konkrétně v tomto případu to pasuje krásně do té mřížky, neřekl bych že to ruší vzhled. Hezky provedeno a vybrán dobrý rozměr Led světel. ;)
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Marky
Příspěvky: 160
Registrován: 08 říj 2009, 18:16

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od Marky »

Montovali mi to u Opelu ve Znojme, ovladac svetel mam v zakladnim rezimu tzn bez denniho sviceni a ovladac je v poloze AUTO. Takze pokud je tma (noc, tunel, spustene sterace), tak sviti klasicka svetla ve dne sviti LEDky, diky automatcice neni teba sahat na prepinac svetel a funguje to spolehlive.
Miro> bohuzel mhlhovky jsem nebyl ochotny ozelet i kdyz by to mohlo vypadat lepe.
Toyota Prius 1.8
Ex Vectra Caravan 1.9 CDTI (mazel)
Ex Astra G Caravan 2.0 DTI
Ex Astra F Caravan 1.7 TDS
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 879
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od milosh »

Stale nevidim vyhodu tech led svetel? Napise mi to nekdo? Protoze kvalitni led svetla se mi zaplati az za nekolik let dle meho nazoru a to uz asi soucasne auto mit nebudu.
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od megabeda »

Výhod to má hned několik

- Daleko méně se zatěžuje alternátor - LED světla mají příkon max 2x10W - Když svítí pokávačky 2x50W (xenony 2x35w), dále svítí nesmyslně zadní světla, palubka...

- U automatického rozsvěcení světel (světelný sensor) se nemusíš o nic starat. Prostě nastartuješ zapnou se LED setmí se - automaticky se rožnou potkávačky.

- Jsi lépe vidět
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Uživatelský avatar
m.artty
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 pro 2008, 11:14
Bydliště: Litvínov, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od m.artty »

megabeda píše:- Jsi lépe vidět
Zrovna tohle bych netvrdil :roll: Ikdyž asi záleží na tom jak kvalitní je to denní svícení. Bohužel u většina aut co potkávám si všimnu LED diod až o hodně později než když by svítili klasickýma světlama ;)
Opel Kadett GSi cabrio ---> Obrázek

Opel Astra 1,7 TD ---> Obrázek
Uživatelský avatar
genius0011
Příspěvky: 235
Registrován: 30 říj 2008, 07:30
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od genius0011 »

s m.arttym musím jen souhlasit a nejvíc mě dojímá když s tím svítí i za deště a podobně snížený viditelnosti :evil: :roll:
Moje Astra New foto str.1Obrázek Moje ICQ Obrázek Můj Obrázek
DIAGNOSTIKA OP-COM Třebíč a okolí SMS: 605 268 134
Marky
Příspěvky: 160
Registrován: 08 říj 2009, 18:16

Re: Xenony a denní svícení - vectra C

Příspěvek od Marky »

Za to zadna svetla nemohou, to je o clanku mezi volantem a sedadlem.
Jak jsem psal, opelu to ma u VC udelano dobre, zejedu do tunelu a normalne svitim, vyjedu ven a prepne se to na denni sviceni, soucasne se prepina displej, takze me displej ve tme neoslnuje a mam i zpetnou kontrolu ze vse funguje jak ma. Zacne prset, automatika sepne sterace a tim se prepne denni sviceni na normalni, jede to jeste vice zautomatizovat, abych nahodou nesvitil ledkama kdy nemam?
Toyota Prius 1.8
Ex Vectra Caravan 1.9 CDTI (mazel)
Ex Astra G Caravan 2.0 DTI
Ex Astra F Caravan 1.7 TDS
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Interiér a exteriér“