Přestavba z H7 na xenon

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
VencaB
Příspěvky: 38
Registrován: 11 pro 2011, 12:59
Bydliště: Všeruby u Plzně

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od VencaB »

Tak to blikání jsem už vyřešil bylo to jen v nastavení UEC
2,2 DTI
baum@atlas.cz
Reklama
 

toronto
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2013, 19:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od toronto »

zdravím chlapy
no jak si to pročítám tak přemýšlím jestli se do toho mam pouštět.sice do elektriky dělám xenony mi leží na stole,ale spousta věcí mi bude chybět,teda krom světel asi všechno :-)
Opel Vectra Jubileum 2.0 16V
Uživatelský avatar
VencaB
Příspěvky: 38
Registrován: 11 pro 2011, 12:59
Bydliště: Všeruby u Plzně

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od VencaB »

Zdravím tak už jsem sehnal vše na montáž xenonu mam oba snímače ovladač světel řídící jednotku a koncovky. teď bych potřeboval poradit jak to mam zapojit nebo alespoň schéma zapojení :?
2,2 DTI
baum@atlas.cz
Uživatelský avatar
chladtomas89
Příspěvky: 33
Registrován: 10 lis 2013, 00:11
Bydliště: ŽATEC (LN)

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od chladtomas89 »

Když se tu už řeší xenony chtěl jsem se zeptat, mám originál xenon na potkávací a moje myšlenka je koupit přestavbovou sadu a překopat xenony i pro dálková světla (H7). Zkoušel jste to už někdo? dík za info.
Opel Vectra C 2,2 16V IMSCHER
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1297
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od Miro »

to je poněkud kontraproduktivní, jelikož než se výbojka pořádně rozžne tak jí pak třeba zase zahasneš a to vede k jejímu rychlemu konci ;)

proto jsou vždy BI-Xenony na jedné výbojce a jen zaklopené clonkou alá 2. vlákno na H4
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Mishak69
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2014, 17:33

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od Mishak69 »

Zdravím ve spolek, dal jsem se do záměny světel u dvou Signumů.. jeden AFL druhej obyč xenon.. konektory pro světla jsou stejné, konektor pro jednotku je stejný ale liší se počtem kabelů... otázka zní: budou si prohozené jednotky s autem povídat nebo je třeba něco přepinovat či natahat? Je potřeba světla resp. jednotky nakódovat pomocí diagnostiky?
Děkuji za každou odpověd Mishak
Tom Darwi
Příspěvky: 125
Registrován: 04 zář 2012, 20:26
Bydliště: skoro Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od Tom Darwi »

Čau, já bych rád udělal přestavbu na svém vozu Opel Vc benzín o obsahu 2.2, 108Kw, r.v. 2002.

Mám totiž možnost z úplně stejného vozu vzít více dílů.Odešla mi třeba váha vzduchu atd.
No a tak kromě dílů bych vzal od něj i světla.Nechá je za solidní peníze.

Můžete mi někdo poradit co všechno z toho auta mám od něj chtít?Mám to k němu totiž tak 80Km a nechci jezdit několikrát :)
Darwi
Dick
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2017, 10:43

Re: Přestavba z H7 na xenon

Příspěvek od Dick »

Ahoj,

je vůbec možné mít originál xenony na Vectra C 2003/12 a nemít ostřikovače světlometů? Mám to v té to konfiguraci. A dost mě to mate. Jestli to dobře chápu, dle české vyhlášky to možné není. Je nutné mít ostřik světel, když mám xenony. Kdyby se někomu válel ostřik xenonu a příslušenství beru všemi deseti.

Díky. Richard
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Interiér a exteriér“