Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od morgoth »

To je další věc, když jsem si v Civicu sednul dozadu, tak jsem se zarazil hlavou o strop, to jsem u žádného auta v téhle třídě neviděl. Jinak 1.5T je ůplně v pohodě na takové auto, nechápu ale jak třeba může Opel do nového Grandland X dávat jako vrchol 1.2 tříválec...
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Reklama
 

Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

jo je to nouzovka, třeba manželka (173cm) se vleze, teď tam jsou děti (3r+1r) takže tam jsou v pohodě.. a nikoho jiného stejně nevozím a vozit nebudu.. dle mého ještě dva roky auto pojezdí, pak pude z domu po záruce a civic 10g bude mít manželka.. a děti min do takových jejich 10 let nepředpokládám, že budou mít víc jak 180 cm :D takže tam jsme taky v cajku.. a vyšší lidi holt vlakem.. ;-) a já jako 197cm stejně jen za volantem, nerad půjčuju :lol:
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Jo mmj honda po roce a 30kkm prodana. Se slzou v oku na ni budu vzpominat, ale treba neco rodinnejsiho. Vymeneno za Ford Kuga 1.5EB 110kw STline barva seda.. a zatim spokojenost jen to proti Honde vic drnca :-))
Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od Ondráš1985 »

Tak gratulace a ať to chvíli slouží ;)
Ps: já osobně bych Civila za Kugu apod. nevyměnil..
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od sova »

mě teda Kuga nepřijde moc rodinná... už tak mám problém narvat do kombíku kočárek a další věci :D
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

No ziskali jsme povestny chlup mista navic, ja jsem dost vysoky a za mnou sedet i v passate je problem.. co se tyce kufru, tak tam kdyz clovek vrstvi nad roletku tak ziska podstatne vic nez co uvadi papirove udaje.. nicmene stejne to beru jako auto pro manzelku, ja s tim ted vesmes jezdim jen vikendy a sluzebky.. po civicovi se styska a uz ted spradam plany ze za par let si ho mozna jako ojetinku zas za nejaky drobny peniz sezenu.. kdybych ho mohl nechat tak si ho samo necham, bylo to super auto..
Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od Ondráš1985 »

Já vím, že si z Nissana Pulsaru dělají na garáži leda tak srandu a že výroba už skončila, ale podle mého je zrovna tohle auto auto pro tebe... Auto s bezkonkurenčním prostorem v kabině, širokými sedačkami, kufr je slušnej. Prostorem konkuruje ne Octávii, ale spíš Superbu... Seděl jsem v něm, prostě auto pro Matyho beze srandy. Jeď si to fakt z prdele zkusit do salonu, než zmiznou úplně... klidně pojedu s tebou 8-)
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

To by me manza zabila, ta si ted cvachta protoze ma auto vesmes doma k dispozici :)
Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od Ondráš1985 »

Já jen že auto, který je prostorově šitý na mírů pro dvoumetrový řízky prostě je ;) , a cena s přehledem a bohatou výbavou do 400tis.
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Kdyby 1.4T v astre necukala, tak byla perfektni volbou :)) pulsar je archaicky a v podstate maly.. :)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“