kola a ventilky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Jirikac »

Cenu na balík napíše jakou chceš, mne napsal 12 dolarů myslím
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
Reklama
 

eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

bambini42: Napiš do komentáře, ať ti tam napíše 6 USD. Já to tam tak mám a úplně bez problémů...
Jinak já na tu kouzelnou krabičku ještě čekám, takže až mi přijde, hned to zkusím a uvidíme (cca do týdne). Do kol ty ventilky zatím montovat nebudu.
Astra 2017, 1.0 T Smile
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

Čau,

tak kola už mám na autě a nějak se mi to nedaří spárovat. Je to celkem zajímavý... Když jsem měl ty snímače venku, narval jsem je do staré duše, trošku to nafouknul a v pohodě spároval s autem. Teď je mám namontované a nejde to :?
No co jsem četl vedle v diskuzi, zkusím to ihned po zastavení auta (prý musí být snímače aktivní a ty se aktivují pohybem) a pak přikládat krabičku k pneu vedle snímače a ne k ventilku. Odpoledne zkusím a snad to půjde (jinak to vidím na pneuservis).
Astra 2017, 1.0 T Smile
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Jirikac »

To Eltuto : Chceš se tedy někdy stavit do Brna a zkusíme to spárovat oranžovou krabičkou ? jak jsi cca. před měsícem psal ?
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

Tak už se mi to povedlo! Stačilo dát tu krabičku na pneu vedle ventilku a udělat to po jízdě. Spárovalo se to celkem hned. Takže nakonec mám ventilky tyto: 13598773 a fungují.
Jirkac: Díky moc za ochotu, ale nakonec vyřešeno a stejně ji budu do budoucna potřebovat, takže jsem si ji taky koupil ;)
Astra 2017, 1.0 T Smile
bambini42
Příspěvky: 66
Registrován: 02 úno 2017, 09:33

Re: kola a ventilky

Příspěvek od bambini42 »

Zdravím mám dotaz právě mi přišly ventilky a zkoušel jsem jeden spárovat jen tak (trochu jsem s ním zatřepal abych ho vzbudil) ale nešlo mi to...může se ventilek načíst i když není pod tlakem? Nezkoušel to někdo...moc dík za info
adanedhlel
Příspěvky: 46
Registrován: 22 srp 2016, 10:08

Re: kola a ventilky

Příspěvek od adanedhlel »

Viete niekto co znamena to cislo na schrader snimacoch ? Urcuje to na aky typ auta pasuju ? Lebo original mame cislo 13506028. Rozmyslam nad kupou tychto snimacov, ale cislo na nich je uplne ine : http://www.autokelly.sk/Product/PK-RDV0 ... 5;40099595.
Astra K ST, Innovation, 1.4T, 92kW, Benzin
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

bambini42: Jde to spárovat i se snímačem, který není v kole. Já jsem vzal starou duši z kola, tu jsem rozstřihnul a naaplikoval do ní. Pak jsem ji zlehka nafouknul a zjistil, že mi to ukazovalo v autě. Pak to ušlo a v autě to ukazovalo nula, takže i snímač bez tlaku to bere.
Astra 2017, 1.0 T Smile
Aquafresh1
Příspěvky: 10
Registrován: 17 bře 2017, 09:19

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Aquafresh1 »

chalaniska ten odkaz na orange krabicku je dost siroka ponuka - https://www.aliexpress.com/wholesale?So ... 0&origin=y
nemate skusenosti s konkretnou krabickou, nech si nevyberiem nahodou nevhodnu?
Bude tato krabicka fungovat aj na spätne naucenie origos ventilkov, ked budem davat origos letne po tejto zime?

Okrem toho nemate skusenost so zadrzanim a naslednym colnym konanim? ja som pred par mesiacmi objednal saty z ciny, na svk ich zadrzali, bolo treba prejst colnym konanim, za ktore si vypytali dalsich 30 eur asi aj s doplatkom alebo co.. Nerobia to teraz so vsetkymi balikmi z ciny z principu?
Astra K, 1,4T 92kW Blue Sky, Enjoy + 17"
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: kola a ventilky

Příspěvek od morgoth »

Hm koukam že krabičky šli brutálně s cenou dolů, já jí objednával loni jako jednu z nejlevnějších asi za 33€ - tady. Jinak řekl bych že je celkem jedno kterou koupíš, šance že nebude fungovat je asi u všech stejná, spíš bych vybral podle hodnocení prodejce.

Originální ventilky jsem s ní naučil bez problému.

Jak je to se clem na slovensku nevím, zatím jsem dělal 9 objednávek a na celnici to nezachytili ani jednou.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Kola a pneu“