kola a ventilky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
yogi83
Příspěvky: 57
Registrován: 27 dub 2016, 21:47

Re: kola a ventilky

Příspěvek od yogi83 »

V servise tu krabicku nemali takze sme to nevedeli nacitat na novo (nebol to original opel servis, ale je to hanba ze nieco take nemaju)
predpokladam, ze aby vyhoveli kazdemu, v neznackovom servise by museli mat jednu miestnost vyhradenu len na krabicky :lol:
1.6T, 147kW, Innovation+Inovace = ziadne zbytocne kraviny (...iba Start/Stop...)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Joska »

dělají se univerzály s možností i nakodování podle typu vozidla. ... můj autoservis s tím problém nemá a o vyhrazené místnosti oranžových krabiček nevím...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
adanedhlel
Příspěvky: 46
Registrován: 22 srp 2016, 10:08

Re: kola a ventilky

Příspěvek od adanedhlel »

No dnes som s tym bol v opel servise (SWAM Kosice). Technik nafukane este len od svojho stola zarite tvrdil ze to je mechanicky poskodene - nic nevidel a uz vedel co s tym je. Nakoniec mi aspon spravili novu konfiguraciu (pomocou tej krabicky) snimacov -> zistil ze prave zadne (nie prave predne ako deklaroval palubny pocitac) nevykazuje ziaden signal. Z toho vyplyva ze snimac je kaput a este k tomu v servise poplietli kolesa a poprehadzovali ich, preto palubny pocitac ukazoval nepresne. Tak ci onak nevedel som ci to naozaj poskodili mechanicky a v pripade ze ano tak si servis uctuje cca 80 eur za 1 snimac + 30 eur robota ze to obuju, vyzuju. Proste uzas :) Ak by to nebolo mechanicky poskodene ze to uznaju v ramci reklamacie. Nechcel som riskovat tak som sa vratil spat do servisu kde to prezuvali, dali dole prave zadne koleso ale fakt tam laickym pohladom nebolo nic vidiet...Dohodol som sa s tym servisom ze objednaju snimac lacnejsie + tu krabicku a spravia to oni. Ak sa im to nepodari budem sa musiet vratit do opla za nekrestanske peniaze...
Astra K ST, Innovation, 1.4T, 92kW, Benzin
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Joska »

nevím, zestli je nepoškozený, asi bych trval na reklamaci...
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: kola a ventilky

Příspěvek od CHlebaCZ »

caute hoši chci se zeptat asi jsem udělal chybu,když jsem dal z minulé sezony letní zezadu dopředu
strašně ty pneu hučí to bude asi tím že?
henriCL
Příspěvky: 83
Registrován: 18 zář 2016, 17:13

Re: kola a ventilky

Příspěvek od henriCL »

A dozadu jste bývalé přední dal? Aby to nehučelo proto, že vzadu nejsou kola. Na to pozor, to by se mohlo stát. :lol: :lol:
A teď vážně: zkontrolujte si, jestli máte na bocích pneumatik šipku směru rotace. Pokud jo, tak jestli souhlasí její směr se směrem otáčení kola při jízdě vpřed.
Opel Astra K Sports Tourer Innovation 1,4T 92kW
mist29
Příspěvky: 31
Registrován: 03 dub 2016, 19:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od mist29 »

Zdravím,jeden poznatek k párovani senzoru tlaku v pneu.Po zimě jsem nasadil označené kola na stejne místa a senzory se načetly samy.Podotýkam,že na zimních senzory nebyly.Takže pokud je nepřečipujete,pamatuji si původni i po půlroce.
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

Ahoj,

máme nově Astru a chceme kupovat nová litá kola. Zrovna řeším ty slavné měřiče tlaku.
Na diskuzi jsem našel tyto: https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... l2pcDetail
Ty by měli být oukej, ne?
Potom ohledně tý krabičky... Nemá ji někdo náhodou z Vysočiny, který by mi to byl ochotný za odměnu napípat? Cca za měsíc?

Díky
Astra 2017, 1.0 T Smile
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Jirikac »

Já kupoval ty samé z Ali. Krabičku jsem také zakoupil na Ali a funguje bez problému.
Klidně bych ti to napípal, ale jsem z Brna.
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
eltuto
Příspěvky: 50
Registrován: 18 dub 2017, 07:07

Re: kola a ventilky

Příspěvek od eltuto »

Super, díky za odpověď. Jdu je objednat.
Ještě musím se ženou odsouhlasit kola, takže mi to asi měsíc zabere, než to budu mít v hromadě. Pak bych se teda ozval, jo? Já do Brna stejně jezdím často, jsem z VelMezu.
Astra 2017, 1.0 T Smile
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Kola a pneu“