Blikajuci displej autoradia navi 900

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Luket
Příspěvky: 8
Registrován: 16 dub 2019, 21:23

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Luket »

Ahojte

Ma biekto skusenosti s displejom z aliexpresu?ak ano nejaky link ako vymenit displej

Vopred ďakujem
Reklama
 

OnMi
Příspěvky: 463
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od OnMi »

Navod na demontaz celeho displaye z palubovky je na internetu zde: https://www.youtube.com/watch?v=FU_wy1e0Zgs
Pozor: Je treba postupovat opatrne pri demotazi stribrne listu pod radiem. Rada se lame (ten turek ve videu uz ji ma zlomenou).

Jakmile je radio venku, je treba odpojit vsechny konektory a prenest si display na cistou rovnou plochu.
Ze zadni strany je mam dojem 11 torxu. Vlastni display s digitizerem drzi ctyri v rozich. Z desky plosnych spoju se odpoji dva flex ribbon cable pro vlastni panel a digitizer.

Nakonec je potreba opatrne oddelit digitizer od panelu displaye (doporucuji lehce nahrat napr. horkovzdusnou pistoli nebo fenem)

Po oddeleni displaye vse ocistit a novy prilepit oboustrannou paskou. Nasledne vse slozit, zapojit a vyzkouset.

Jiste to stoji za tu praci. Je to fakt rozdil jestli 50USD nebo 1500EUR.

OnMi
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Luket
Příspěvky: 8
Registrován: 16 dub 2019, 21:23

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Luket »

Ďakujem za link 👍👍
Mne to v opli nacenili na 1000eur
Este musim pohladat na aliexpresse tie plastove nastroje aby som dal dole tie plasty
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 535
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Taky jsem kupoval ty plastové něci na sundávání plastu a stojí to tam tak do 4 dolarů :D .
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Luket
Příspěvky: 8
Registrován: 16 dub 2019, 21:23

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Luket »

Objednal som displej aj nastroje snad do 30 dni u mna potom napisem ci sa mi to podarilo
Stipe
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2020, 11:58

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Stipe »

Dobrý den, dekuju za radu displej opravdu teď funguje. Akorát mám problém. Praskla mi taková tak stříbrná spodní listy dlouhá. Nevíte kde by se dala sehnat za dobré peníze? V Oplu za ní chtějí 5000
Uživatelský avatar
Colbricon
Příspěvky: 80
Registrován: 03 úno 2011, 12:31
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od Colbricon »

Zdravím na fórum, borci

Navilink 900 - najednou se stalo, že display zhasnul, resp je celý tmavý, nic nebliká a nevykresluje, je jen lehce celoplošně podsvícený (ve tmě mírně šedý) - a to je asi všechno. Nemáme tady nějaký podobný případ a tip řešení? Výměna displaye je asi cesta, ale také jsem tu četl že by mohla pomoci nějaká sekvence vypnutí zapalování, otevření, zavření dveří, vystoupení z auta..

V zimě se stalo, že i po zabouchnutí dveří se nezhasnulo vnitřní osvětlení - nemohl by tam být nějaký souvis s tímhle? Počítám že to bude něco se senzorikou? Díky za každý tip, než budu muset zainvestovat do nového displaye.

Díky Sepp
Sepp

Opel Signum 1,9 CDTi Sport / 110 kW
http://moje.auto.cz/--Sepp--/opel-signum.html

Opel Astra K ST Innovation 1,4 / 110 kW
https://photos.app.goo.gl/o3w53Hgg9WA6c84KA
OnMi
Příspěvky: 463
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od OnMi »

Preci jenom je to pocitac. Takze bych zkusil hard reset. tj. pojistka 37 ven, podrzet 5sec. zapinaci tlaciko, pojistku zpet dovnitr.
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Uživatelský avatar
westler
Příspěvky: 288
Registrován: 08 dub 2018, 10:46

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od westler »

Colbricon: za celou dobu co mám astru se mi to stalo 3x. Z toho 2x se to samo "opravilo" po vypnutí auta a vyndání klíčku ze zapalování, jednou to ale zamrzlo tak že bylo nutné vyjmou pojistku rádia. Symptomy byly vždy stejné - černá obrazovka.
Astra K ST, 2018, 1.6T AT
EX Astra H, 2009, 1.6 Easytronic
deusmeus
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2015, 11:21

Re: Blikajuci displej autoradia navi 900

Příspěvek od deusmeus »

Problem s navi 900 display cierny.. nic nevidno.. dotyk ide ked nahodne "naslepo" nieco stlacím tak prepne. Teda "tma" - To isté co uzivatel "Colbricon".
Mne Pomohlo vybratie poistky c.37 tym sa to resetne ide to par dni alebo hodin a potom znova tma..niekedy samo naskoci po vypnutí klúca..teraz ide 2dni OK.. uvidime dokedy.. skor sa to asi bude len zhorsovat.. uvidime..resp..neuvidime ked bude zas tma na displayi ;)
z toho vsetkeho je asi jasne ze display je ok..a teda bude chyba v elektronike co je na displayi..len kedze nevieme ktora malickost..tak asi cely display kupit aki vacsina z vas.. bude nutne..
Mate pripadne ine skusenosti? Ako dopadol uzivatel Colbricon? Vdaka
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“