Prevodovka

Zde projednáváme co se jinam nehodí

Moderátor: Moderátoři

Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Prevodovka

Příspěvek od Sunman »

westler to napísal presne.
Servis na tom "nacvaknutí" strávi možno dve hodiny pracovného času, pretože okrem nacvaknutia servisákom niekto diel musel objednať, prevziať, zaradiť do skladu, vyskladniť, vypísať s tebou objednávku, prejsť auto že nie je poškodené pred prevzatím, to isté o 10 minút pri odovzdaní, vystaviť faktúru, neskôr ju zaúčtovať do podvojného účtovníctva, odviesť DPH a mať ešte rezervu na prípadnú reklamáciu keď prídeš o týždeň, že senzor nefunguje.
ten garážnik to všetko nemusí, pretože takéto práce možno nedaní a keď o týždeň prídeš tak ťa pošle trebárs dokelu.

že ten technik nevedel zhola nič ani dohľadať cenu. No, pozri dnes večer na televízne noviny a zistíš, že v tejto republike sa normálne pracujúci ľudia minuli. Takže tam robí bulo ktorý bol k dispozícii. A nie je to o jeho výplate. Ak by mal 10kEUR výplatu mesačne bude robiť presne rovnako.
Reklama
 

mirjamec
Příspěvky: 8
Registrován: 07 črc 2018, 23:22

Re: Prevodovka

Příspěvek od mirjamec »

No sak ja chapem ale ja som na octavii 2 vymenil prevodovku na kolene bez jami bez dvihaku preto viem kolko je to roboty vymenit senzor a je mi smiesna ta suma
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Prevodovka

Příspěvek od Brembo SV »

nájdi na internete autolabs.sk. špecializuju sa výhradne na automaty. Je ešte jeden servis v BA cena len za výmenu oleja je o 200 eur vyššia ako u autolabs.
mirjamec
Příspěvky: 8
Registrován: 07 črc 2018, 23:22

Re: Prevodovka

Příspěvek od mirjamec »

Bol som v autolabs povedali bud hydromenic alebo hydrorozvadzac

No to by bolo super ale cena za vymenu menica 1500 a hydrorozvadzaca 2500 a termin najskor novembri

V trnave nieco nepoznate ?
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Pokec“