ASTRA L - Kúpil som, ľutujem

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

frenkyy2
Příspěvky: 57
Registrován: 01 úno 2020, 17:59

Re: ASTRA L - Kúpil som, ľutujem

Příspěvek od frenkyy2 »

frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:40
frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:37 U mňa platí vždy jedno železné pravidlo:Viem o ňom odkedy som si kúpil prvé nové auto:Nikdy nekupuj nový model auta hneď ako sa objaví v salone.Pockaj minimálne 2 roky kým výrobca začne odstraňovať závady a problémy o ktorých ani sám Opel nevie.Da sa predpokladať že pri nájazdoch 50 tisíc a viac,ale aj skôr je tých chýb omylov ako maku.Osobne som kupoval astru K jeden z posledných modelov ,ktory sa dal novy kupit.Bolo ich asi 20 posledných kusov na SK.Vtedy sa dá urobiť ešte lepsia cena a da sa predpokladať bezproblémový voz.V Michalovciach som mal toho času novú Astru vyhliadnutú,rovnako v Prešove.Musim povedať že v Michalovciach bol veľmi milý predajca,zrejme vedúci predaja.Meno sa už nepamätám.Kedze mám PO známeho a vyšiel mi vždy v ústrety,kedykoľvek čo som potreboval tak som si vzal Astru z Prešova.K tej novej L astre otvoril som zadny kufor a tie závesy sú už úplne mimo,hýbe sa to celé až ohýba plech,horšie ako na K...V Tom momente som prestal riesit to auto.Vzhľadom na to že 3 valce ja neuznávam,a interiér má úplne dorazil som kľudný a som rád za tu svoju astru K mám:-)Exteriér sa mi ale páči..Je to veľmi neprijemna situácia ,zial na SK sa nikdy Slováci nepoucia.O servise na Sk ani nezacinam tému.Objednany diel podľa win,ale iný ako v aute.Dnes som mal cestu do Poľska..Samozrejme ten diel je na Astru K benzín,ale sú 2 typy:-) Jasne že mi objednali ten zly. Absolútna nevedomosť,nechodím nikdy na sk do servisu ale snáď mierku oleja by mali vedieť objednať:-)Žiaľ nie,v Poľsku mi ju vytiahol zo skladu a to za polovicnu cenu:-)Prehliadka po 4 rokoch má vyjde 300-320 eur Max...K téme ja by som takéto auto riešil okamžitým odstúpením od zmluvy,vysolit 28 tisíc za nejaké nepojazdné čudo je tragédia..Bojovať nevzdávať sa,prajem nech sa táto nepríjemná záležitosť rýchlo vyrieši....!!
Reklama
 

frenkyy2
Příspěvky: 57
Registrován: 01 úno 2020, 17:59

Re: ASTRA L - Kúpil som, ľutujem

Příspěvek od frenkyy2 »

frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:47
frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:40
frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:37 U mňa platí vždy jedno železné pravidlo:Viem o ňom odkedy som si kúpil prvé nové auto:Nikdy nekupuj nový model auta hneď ako sa objaví v salone.Pockaj minimálne 2 roky kým výrobca začne odstraňovať závady a problémy o ktorých ani sám Opel nevie.Da sa predpokladať že pri nájazdoch 50 tisíc a viac,ale aj skôr je tých chýb omylov ako maku.Osobne som kupoval astru K jeden z posledných modelov ,ktory sa dal novy kupit.Bolo ich asi 20 posledných kusov na SK.Vtedy sa dá urobiť ešte lepsia cena a da sa predpokladať bezproblémový voz.V Michalovciach som mal toho času novú Astru vyhliadnutú,rovnako v Prešove.Musim povedať že v Michalovciach bol veľmi milý predajca,zrejme vedúci predaja.Meno sa už nepamätám ale tuším p. Haluska,urobil top cenu ale astra bola biela.Kedze mám PO známeho a vyšiel mi vždy v ústrety,kedykoľvek čo som potreboval tak som si vzal Astru z Prešova.K tej novej L astre otvoril som zadny kufor a tie závesy sú už úplne mimo,hýbe sa to celé až ohýba plech,horšie ako na K...V Tom momente som prestal riesit to auto.Vzhľadom na to že 3 valce ja neuznávam,a interiér má úplne dorazil som kľudný a som rád za tu svoju astru K mám:-)Exteriér sa mi ale páči..Je to veľmi neprijemna situácia ,zial na SK sa nikdy Slováci nepoucia.O servise na Sk ani nezacinam tému.Objednany diel podľa win,ale iný ako v aute.Dnes som mal cestu do Poľska..Samozrejme ten diel je na Astru K benzín,ale sú 2 typy:-) Jasne že mi objednali ten zly. Absolútna nevedomosť,nechodím nikdy na sk do servisu ale snáď mierku oleja by mali vedieť objednať:-)Žiaľ nie,v Poľsku mi ju vytiahol zo skladu a to za polovicnu cenu:-)Prehliadka po 4 rokoch má vyjde 300-320 eur Max...K téme ja by som takéto auto riešil okamžitým odstúpením od zmluvy,vysolit 28 tisíc za nejaké nepojazdné čudo je tragédia..Bojovať nevzdávať sa,prajem nech sa táto nepríjemná záležitosť rýchlo vyrieši....!!
frenkyy2
Příspěvky: 57
Registrován: 01 úno 2020, 17:59

Re: ASTRA L - Kúpil som, ľutujem

Příspěvek od frenkyy2 »

frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:47
frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:40
frenkyy2 píše: 05 dub 2023, 15:37 U mňa platí vždy jedno železné pravidlo:Viem o ňom odkedy som si kúpil prvé nové auto:Nikdy nekupuj nový model auta hneď ako sa objaví v salone.Pockaj minimálne 2 roky kým výrobca začne odstraňovať závady a problémy o ktorých ani sám Opel nevie.Da sa predpokladať že pri nájazdoch 50 tisíc a viac,ale aj skôr je tých chýb omylov ako maku.Osobne som kupoval astru K jeden z posledných modelov ,ktory sa dal novy kupit.Bolo ich asi 20 posledných kusov na SK.Vtedy sa dá urobiť ešte lepsia cena a da sa predpokladať bezproblémový voz.V Michalovciach som mal toho času novú Astru vyhliadnutú,rovnako v Prešove.Musim povedať že v Michalovciach bol veľmi milý predajca,zrejme vedúci predaja.Meno sa už nepamätám.Kedze mám PO známeho a vyšiel mi vždy v ústrety,kedykoľvek čo som potreboval tak som si vzal Astru z Prešova.K tej novej L astre otvoril som zadny kufor a tie závesy sú už úplne mimo,hýbe sa to celé až ohýba plech,horšie ako na K...V Tom momente som prestal riesit to auto.Vzhľadom na to že 3 valce ja neuznávam,a interiér má úplne dorazil som kľudný a som rád za tu svoju astru K mám:-)Exteriér sa mi ale páči..Je to veľmi neprijemna situácia ,zial na SK sa nikdy Slováci nepoucia.O servise na Sk ani nezacinam tému.Objednany diel podľa win,ale iný ako v aute.Dnes som mal cestu do Poľska..Samozrejme ten diel je na Astru K benzín,ale sú 2 typy:-) Jasne že mi objednali ten zly. Absolútna nevedomosť,nechodím nikdy na sk do servisu ale snáď mierku oleja by mali vedieť objednať:-)Žiaľ nie,v Poľsku mi ju vytiahol zo skladu a to za polovicnu cenu:-)Prehliadka po 4 rokoch má vyjde 300-320 eur Max...K téme ja by som takéto auto riešil okamžitým odstúpením od zmluvy,vysolit 28 tisíc za nejaké nepojazdné čudo je tragédia.Problemy ešte len zacnu.Bojovať nevzdávať sa,prajem nech sa táto nepríjemná záležitosť rýchlo vyrieši....!!
frenkyy2
Příspěvky: 57
Registrován: 01 úno 2020, 17:59

Re: ASTRA L - Kúpil som, ľutujem

Příspěvek od frenkyy2 »

A
Odpovědět

Zpět na „Astra L“