Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem :)

Moderátor: Moderátoři

bohus
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2023, 20:00

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od bohus »

Ahoj jako rychlou opravu pomůže do stříkačky s jehlou nabrat olej propíchnout gumu a prolet olejem a pak tady mají https://www.opel-shop.sk/www-opel-shop- ... -PEROVANIM nedávno jsem to měnil auto je odrazu bez loupání.
Reklama
 

Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od Marty 730 »

Díky za odkaz,sice tam silentbloky mají v nabídce bohužel ale nikoliv skladem stejně jako ve všech e-shopech v okolních zemích,na německém fóru taky řešili že je nejde nikde sehnat,já je nakonec sehnal až v Estonsku a do týdne jsem je měl doma v originálním balení za cenu 12,50 euro za kus.
tommy_ts
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2023, 22:50

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od tommy_ts »

Ahoj. Mohl bych tě poprosit o čísla těch silentbloků případně o odkaz? Myslím si, že u své Insignie mám totožný problém.
Insigna B ST, 2.0 CDTI 125 kW
Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od Marty 730 »

Silenbloky Impergom 38780 někde označované jako Originál Imperium,náhrada může být Reinhoch RH15-5002 nebo A.B.S. 272007
tommy_ts
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2023, 22:50

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od tommy_ts »

Díky moc.
Insigna B ST, 2.0 CDTI 125 kW
330robor
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2023, 09:06

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od 330robor »

Pozdravujem vás borci.Ja už som prehľadal všetky stránky a všade nedostupné.Uz to vzdávam.Marty 730 poslal by si mi prosím ťa ten odkaz odkiaľ si objednával?diky moc
Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od Marty 730 »

Objednal jsem je na Autokaubad24.ee,teď jsem se díval že ty Impregom 38780 momentálně nemají ,ale mají náhradu Reinhoch RH 15-5002,jdou tam přepínat jazyky ale e-shop funguje jen v Estonštině,zadej si Opel Insignia atd…a když se ti rozbalí kategorie dílu tak u ikony dílů podvozku klikni na Sillatala a pak Paigutus a jsi u nich,když zadáš název a číslo dílu do lišty vyhledávání tak ti je to nenajde,funguje jim to zvláštně,při vytváření objednávky to už jde přepnout do angličtiny,pošlou ti do mailu fakturu a až jim naběhne platba do pár dní to máš doma,cena za kus 9,95€ plus 19,90€ doprava
330robor
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2023, 09:06

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od 330robor »

Tak to vyskúšam,diky..
Dooby
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2021, 21:38

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od Dooby »

Marty, tu závadu mám taky, objevila se při nájezdu okolo 100 tkm a přesně, jak popisuješ. Nenapsal jsi, jestli jsi silentbloky už vyměnil a jestli to mělo kýžený efekt. Šel bych potom tvou cestou, protože ty zvuky jsou fakt otravné.
2018 Insignia B Sports Tourer 2.0 CDTi 125kW 8°automat
Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Lupání ze zadní nápravy Insignia b

Příspěvek od Marty 730 »

Zkoušel jsem je vylisovat pomocí přípravku na autě po odpojení ramene ale celkem dost tam drží,tak až bude více času demontuju těhlici a půjde to pod lis,jsem si jistý že je příčina v nich,jak dle zkušeností z německých a polských fór a i po odpojení ramene jsem hýbal vnitřní trubkou silentbloku a zvuk evidentně vycházî z něho,při současných teplotách pod 20 stupňů to už téměř není slyšet ale při dovolené v Chorvatsku a třicítkách to byl fakt masakr,aspoň že při dálničním tempu to už není slyšet.Vidím že nejsem jediný s tímto problémem,což mi potvrdil i autorizák že Opel o tom problému po určitém nájezdu ví,ale prý nezná příčinu takže jsme možná úspěšnější než výrobce).No ale trvalo mi to přes rok než mě napadlo zabrousit na zahraniční fóra kde je Insignií podstatně víc jak u nás.Na německém fóru se teď zase rozjela diskuse,že je jako samostatný díl nemohou nikde sehnat,jeden tam psal že po sehnání žádal v autorizáku o jejich výměnu ale odmítly ho z důvodu že na to nemají potřebný přípravek a samozřejmě ho tlačili k výměně komplet těhlic v ceně přes 400€ za kus.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Podvozek a řízení“