Time to say goodbye

Moderátor: Moderátoři

milans
Příspěvky: 41
Registrován: 29 říj 2008, 17:45

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od milans »

Vždy ide o osobné preferencie. Ale Kuga je vo vnútri fakt tichúčka. A ma porovnateľný pohon ako Toyota, asi dôsledok spoločného vývoja z minulosti. A jazdné vlastnosti ma vraj Ford lepšie. Osobné nemôžem porovnávať, nejazdil som v Toyote. A tiež sa spomínali plechy, ktoré u Japoncov vraj nie sú úplne tip top. Ale zase Toyotu na SK vidím podstatne viac.
Reklama
 

MP84
Příspěvky: 22
Registrován: 06 pro 2020, 21:21
Bydliště: kousek od Teplic

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od MP84 »

Souhlasím s Colombem, také mi nová auta nic neříkají. A pravda ani na nové nemám. Věřím tomu ,že se dnes dá koupit dobré auto, ale moc jich asi nebude. Holt konzum a "kupte si nové, je to lepší". Řídím 20 let, řídil jsem asi 90 různých aut od Fiata 131, přes Ford KA, po MB Sprinter.....
Nejnovější byla Fabia III 2020 (nevím, přijde mi to divný, zlatá I) a Dacia Logan 2020 (snad poslední normální auto, škoda, že už se nevyrábí). Všechno manuální převodovka. V pátek jsme v potřebovali odjet z práce a blokovala nás Škoda Kodiaq. Tak mi paní dala do ruky klíče, abych to dal stranou.. Sednu dovnitř, "kde je spojka?, aha automat, jasně, nové auto, dobrý na tom nic není, spínačka?, aha tlačítko, Kurva kde je?, seru na to..." Klíče jsem vrátil a poprosil paní, aby si přeparkovala. :oops: NO TY VOLE, JÁ UŽ NEDOKÁŽU ANI NASTARTOVAT AUTO :lol: :lol: Jestli to takhle půjde dál, asi si k 50tinám nadělím průkazku na MHD :D :lol:
Astra H Caravan 1.6 16v 2006
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 892
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od milosh »

Tak to jsme asi stejne mlady (jsem rocnik 77). Ja jsem ajtak, me ty kraviny navic v tech autech novych bavi, ale zase je vetsi sance, ze se to casem pose....
Uživatelský avatar
Herr Blitz
Příspěvky: 64
Registrován: 24 črc 2023, 11:09
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od Herr Blitz »

Jsi jen o malý fousek mladší než já :D ...
Mě ty blbiny celkem taky baví. Ale toho, že se po... nebojím - zbavím se toho ještě v záruce ;) .
A jak to tak počítám, tak si k padesátinám asi nadělím nové auto :mrgreen:
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
MP84
Příspěvky: 22
Registrován: 06 pro 2020, 21:21
Bydliště: kousek od Teplic

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od MP84 »

To já jsem mladší -MY84 :) Taky ajťák, mám na to i mat. vysvědčení, ale 20 let starý :lol: A dlouho jsem se v autě bránil i takové věci jako elektrická okna a klimatizace.
A když se mi něco porouchá, tak záruka už je dáááávno pryč. Proto mám rád auta, kde se nemá co pos... a kde mohu údržbu provádět sám i v omezených podmínkách. Ale chápu, že někdo kupuje nová auta, alespoň jsou potom o něco levnější ojetiny pro nás "socky" :D
Astra H Caravan 1.6 16v 2006
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1789
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Time to say goodbye

Příspěvek od Colommbo »

"Vůdčí list" na skupiny A a B mám od června 1977, M od r. 1973. Ajťák jsem opravdu jen uživatelsky, proto mě ty novoty v autech vůbec nelákají, podobně jako kolegu hned nade mnou. Nedokážu auta měnit jako ponožky, teď mám šesté, elektrický okna a klimu teprve v posledních dvou. :)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „Pokec“