Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi nového či ojetého vozu této značky

Moderátor: Moderátoři

Matt.B
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2023, 11:28

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Matt.B »

Diky za obsahlou odpoved.
Kdyz to ctu, tak se radsi poohlidnu po voze s najezdem do 100k.
Nejak na tyhle "vobstrukce" nemam nervy. 😃
Jeste se chci zeptat, ty vozy z konce roku 2018 maji 8 stupnovy automat? V inzeratu je tak uvedeno. Od pana jsem dostal vycet z diagnostiky, kde je uvedena 9AT..( tak si rikam jestli mi nevytiskl naschval neco jinyho). Dalsi vec, ktera me znepokojuje je, ze pan tvrdil ze auto je prihlasene na ceskych znackach, staci jen prehlasit. Tak jsem si zadal SPZ na aute a ta je psana na nejakou Astru z roku 2008. 😃
Ja nevim, celkove mi to nejak smrdi, jdu od toho.
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Sunman »

"obstrukce" s ŠPZ - tak na tú by som si asi dal pozor, lebo to asi naozaj smrdí.
"obstrukce" s baterkou ktorými som ťa asi zabil ťa čakajú u každého auta vyrobeného v posledných 5÷7 rokoch. Kľudne sa pozri po fórach iných značiek, je toho požehnane všade. U škodovky je jedine tá výhoda, že odstrániš "inteligenciu" ktorú vymyslel ajťák vytiahnutím jediného káblika. U Opla neviem ako toto dosiahnuť.

"obstrukce" s rozvodmi je normálny servis - hold u 2.0CDTI to reba urobiť o 15tkm skôr než píše výrobca - ten kto jazdí 15 000 km ročne tak to má nie po 10 rokoch ale už po 9 :lol: Netreba mať z toho strach.
Matt.B
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2023, 11:28

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Matt.B »

Ne tak ja nemyslel obstrukcemi vymenu rozvodu 😃 to je jasny, to je normalni servis..
Ale ta spz, divne fungujici prevodovka atd..Kaslu na to.
A cirou nahodou jsem se jeste dnes dovedel, ze tam byl na proverku jeden pan, proverit vuz pro klienta a jeho proverkou neprosel.
Pockam si na nejakou jinou Insignii :))
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Sunman »

tohle jsem chtěl slyšet (číst).
Výhrady k Insignii bohužiaľ sú, ale je to fajn auto. To čo tu čítaš - mám pocit že opláci sú podstatne viac kritickí k svojim autám, takže nájdeš negatívne skúsenosti ale všetci inak svoje ople hluboko "mylujeme".
Toto sa u škodovky a VW nesmie. Teraz som viac na fóre u O4 a mnoho negatívnych skúsenosti je tam "umlátených" zarytými alebo platenými užívateľmi. :lol:
Matt.B
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2023, 11:28

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Matt.B »

Koncernova auta me od roku 2015 vubec nezajimaji. Sam jezdim ve dvojkove oktavce s najezdem pres 400k, ale to co predvadi ted je neco sileneho. Sedl jsem si do otcova noveho Leona a kdyby to nemelo na volante S, tak ani nevim v cem sedim, o tom prisernem infotainmentu netreba se rozepisovat a takhle bych mohl pokracovat.
Tech relativne normalnich aut uz je opravdu malo.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1776
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Colommbo »

Sunman píše: 12 úno 2023, 08:20...mám pocit že opláci sú podstatne viac kritickí k svojim autám.....Toto sa u škodovky a VW nesmie. Teraz som viac na fóre u O4 a mnoho negatívnych skúsenosti je tam "umlátených" zarytými alebo platenými užívateľmi. :lol:
Že mě to vůbec nepřekvapuje, naopak - přesně to zapadá do koncernové filosofie... :mrgreen:
W124 E320 R6 Coupé 1994
Matt.B
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2023, 11:28

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Matt.B »

Jen pro doplneni ohledne prodejce Semacars.
Dnes jsem koukal na na inzeraty na bazos a ta konkretni Insignie, na ktere jsem se byl podivat, byla 11.2. inzerovana za 430k.
Prodavajici v inzeratu uvadi udaje o poslednim servise delanem nekdy v cervnu lonskeho roku, vymena oleje v prevodovce.
Mne pan volal 9.2. ze 8.2. olej v prevodovce vymenili na zaklade toho skubani a vse je v poradku.
Tak teda nevim, z jakeho duvodu lze. Kazdopadne na nej pozor, nechci se nikoho dotknout, ale ocividne je to smejd a vymysli si a lze jako vetsina autobazarniku.
Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Marty 730 »

Nechci toto konkrétní auto od Semacars nijak hodnotit,ale mám od té firmy svou Insignii a můžu celý proces koupě jen pochválit,ano je to prodejce ojetin které sám vozí z Německa ale za mě je to jeden z těch slušňejších,vždy po dovozu udělá základní servis oleje a filtry,to konkretni auto už asi dovezl loni a prodal a vzhledem k tomu že je teď na číslech tak odhaduji že se k němu nějakým způsobem vrátilo,možná reklamace něčeho nebo nevím,proto ten poslední servis z loňska a ted k tomu přidal i tu výměnu v převodovce,udělal jsi asi dobře že jsi to nevzal ale kvůli jednomu autu bych ho neodsuzoval.Pak dej vědět co jsi nakonec koupil
Matt.B
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2023, 11:28

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Matt.B »

Jeste musim doplnit, s tou spatnou SPZ na voze jsem to popletl, jak jsem mel aute vyfocene z blbeho uhlu, tak jsem cetl 1 jako I. Za to se omlouvam.
Ted k tvemu prispevku. Trochu ze me mluvily emoce, uznavam, ze je jeden z tech lepsich, to je fakt. A to co pises vlastne dava smysl.. Treba to nekdo koupil, nasel nejakou vadu (pravdepodovne tu prevodovku) a chtel penize zpet, tak se domluvili ze auto proda dal a vyplati ho. To je asi klidne mozne.
Dneska jsem koukal ze uz je prodane. Tak snad to neco vydrzi.
Marty 730
Příspěvky: 32
Registrován: 08 říj 2022, 23:49

Re: Koupě ojete Insignie 2.0 CDTi 2018 AT8

Příspěvek od Marty 730 »

Asi to tak bude,občas ze zvědavosti nakouknu na jeho stránky a myslím že tahle tam loni byla,zmizela a zase se objevila,dost se tam Insignie točí,možná reklamace nebo někomu to auto nevyhovovalo,každopádně dává půl roku záruku,tak šťastnou ruku při výběru )
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Oplíka“