Vonítko/difuzer - alternativa k orig. náplni

Opel Astra K návody, opravy, rady, tipy.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hal2000
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2017, 08:27

Vonítko/difuzer - alternativa k orig. náplni

Příspěvek od Hal2000 »

Astra-difuzer.jpg
Vážení, možná jste se také, jako já, setkali s tím, že Opel přestal vyrábět a dodávat plastová vonítka do difuzéru vůní. Mimochodem - hodně mne to naštvalo-přestat podporovat něco, co se standardně jako originální příslušenství dodávalo, vůbec nesvědčí o serioznosti značky. Zaskočilo mne to.
Po mnoha a mnoha měsících se mi konečně podařilo najít alternativu - tak se o ni dělím. Chce to jen ostrý nůž a funguje to.... Možná to někomu jinému bude užitečné ...
Reklama
 

palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Vonítko/difuzer - alternativa k orig. náplni

Příspěvek od palah »

Z tohto som aj ja celkom sklamaný, že to prestali predávať, celkom dobrá a prakticka vec a výborne vonali, hladal som všade nejakú vhodnú nahradu do difuzora a veru tažká práca. Skušal som hlavne ebay a aliexpress, nič vhodné som nenašiel. Kde si to objednával, je viacej typov vôní???
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: Vonítko/difuzer - alternativa k orig. náplni

Příspěvek od XMira »

Já to kupoval tady: https://knihy.abz.cz/prodej/yankee-cand ... adni-napln
Je to opravdu dobrá alternativa, funguje to a vydrží to docela dlouho.
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Vonítko/difuzer - alternativa k orig. náplni

Příspěvek od palah »

Vôňa už voní v aute… :D zatiaľ je prvý dojem s vôní výborný, vôňu som prepolil, jedna polka do difuzora a druhu som vložil do mriežky výduchu…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Jak na to“