Náhlý pokles výkonu Zafira OPC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Rosiny87
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2022, 23:26

Náhlý pokles výkonu Zafira OPC

Příspěvek od Rosiny87 »

Zdravím, mám zafiru v opcčku 2.0 141kw, motor z20LET, 2002 v benzínu kterou jsem koupil 4 měsíce nazpátek. Kromě toho, že jsme měnil jen brzdový destičky na zadním kole, tak nic jsem nemusel do toho investovat, jela jak měla, krásný výkon, najednou měsíc zpátky to už bude, co jednoho večer, kdy jsem se vracel z práce mi neuvěřitelně klesl výkon o 30km/hod. a začala svítit kontrolka motoru. Vypnul jsem to a nahodil zpět a nesvítila. Dojel jsem s tím domů, projel se a znovu to naskočilo a od té doby to nejede. Vyměnil jsem obě dvě lambdy, teď i olejový a palivový filtr a nic. Na diagnostice se ukázalo před výměnou lambd chyba P0130 a P0135, po výměně je vše relativně ok, ale prostě to nejede. Max 120 a zastaví se to na 3000otáčkách a prostě to víc nedám. Kdo zná tyto auta ví, jaký žihadla to jsou a mě to prostě nejede. Už nevím co s tím. Byl jsem v tom u mechanika a tomu na dg se ukázalo to samé co mě, ty lambdy, ale ty prostě v tom nejsou. Nestalo se někomu to samé, že z ničehožnic klesl výkon? Ještě mě napadl katalyzátor, ale než do něj budu investovat, tak radši zkusím se zeptat i tady. Díky moc za radu
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Zafira A“